Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
dumbasa
Autor tematu
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. srp 2013 12:55:10
Poděkování: 0 | 4
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: -3

/N/ - Finanční poradenství

čtv 09. čer 2016 19:43:33

Dobrý den, nabízím pomoc s Vaší finanční situací, jak to bude probíhat:

Zdělíte mi Vaši situaci a já Vám navrhnu buďto: jak se z problémů dostat, nebo jak si vaši situaci ještě vylepšit.

Upozorňuji, že Vám nebudu nabízet nějaké bankovní produkty, či služby, jen pokud to bude nezbytné a vypočítám Vám pouze u koho by Vás to vyšlo nejvýhodněji, s žádnou bankou smlouvu o odměně nemám ani nechci, chci jen pomoci lidem, co mají potíže, nebo přebytečné finance a neví jak je zhodnotit. Upozorňuji že nechci aby mi psali lidé, co jsou tak zadlužení, že už není z této situace cesty ven, omlouvám se, ale takové případy řešit nehodlám. Takže řeším případy že máte např. jednu půjčku a nevycházíte s výplatou, nebo máte přebytečné finance a nevíte jak je zhodnotit. Jsem nezávislý poradce a nebudu preferovat nějakou banku či instituci, jen Vám vypočtu kde Vás to vyjde nejvýhodněji.

Co z toho mám? Zajímají mě finance a bankovní produkty, takže to beru jako dobrý skutek, při kterém se něco přiučím z praxe. Na odměně se domluvíme, ale vzhledem k tomu, že nemám reference, tak první rada či pomoc bude hodně levná.

1+ Kč

Prosím zdržte se komentářů pokud nemáte zájem.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti