Clicky

Jsme největší československé diskusní fórum zaměřené na online podnikání, investice a další formy internetového výdělku.

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Uživatelský avatar
TnT
Autor tematu
Příspěvky: 173
Registrován: sob 22. zář 2012 0:51:54
Poděkování: 1 | 3
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 1 (100% Pozitivní)

LocalBitcoins - localbitcoins.com

pát 17. bře 2017 0:44:15

LocalBitcoins.com je asi jedna z nejlevnějších směnáren (s nejlepším kurzem) bitcoinu které jsou. Ona to vlastně ani tak není směnárna, jako spíše platforma pro zprostředkování směn přímo mezi lidmi (P2P) a v tom je právě to kouzlo. Díky tomu, že si tam může zadat nabídku nebo poptávku na směnu v podstatě kdokoliv vzniká konkurence a díky konkurenci jde nakoupit nebo prodat bitcoin za kurz, který v běžné crypto směnárně nedostanete. Veškeré transakce jsou instant a vzhledem k tomu, že je na platformě široce zastoupena i česká a slovenská komunita, tak směna BU > BTC nebo naopak nezabere déle než 15 minut a to včetně bankovního převodu, jelikož si můžete zvolit partnera, který má účet ve stejné bance jako vy. Kromě tradičního bankovního účtu jde dělat samozřejmě i transakce mezi peněženkama a nebo i podle domlvy mezi stranama. Funguje tam i jakýsi systém feedbacku a garancí, aby se dalo na protistranu spolehnout a vytvořit si o ní nějaký obrázek, tedy po stránce bezpečnosti je to na srovnatelné úrovni jako při jednání s běžnou směnárnou.

Pokud potřebuji nakoupit nebo prodat bitcoiny, tak používám v podstatě téměř výhradně jen toto a musím říct, že jsem spokojený. :)

https://localbitcoins.com/country/CZ?ch=a4sn

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host