Clicky

Věděli jste, že registrací účtu a přihlášením se Vám na tomto fóru přestanou zobrazovat reklamní bannery a prvky?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

Phillipe
Moderátor fóra
Autor tematu
Poděkování: 8 | 6
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

200 Kč za vyzvednutí předmětu

úte 09. črc 2019 15:50:52

Sháním někoho, kdo by vyzvednul předmět (elektroniku) na specifikované adrese, tu následně zabalil a odeslal prostřednictvím Zásilkovny. Vše ja zaplacené, přeprava přes Zásilkovnu bude taky uhrazená. Tedy skutečně jde pouze o vyzvednutí předmětu, jeho zabalení a odevzdání na jakémkoliv sběrném místě Zásilkovny (je na každém rohu).

Nabízím za to 200 Kč - z těch dvou stovek tedy bude potřeba sehnat jen nějakou krabici a balící materiál (bublinková folie, apod, stačily by možná i jen zmuchlané staré noviny - tj. zdarma), tedy odměna pro zájemce je reálně nějakých přinejmenším 160+ Kč za hodinu a kousek práce. Kdo by ml zájem pište tady nebo PM, domluvíme se. Odměnu zašlu předem bezhotovostně. :)

Ideálně někdo z Brna nebo jeho blízkého okolí, směr Rajhrad. Místo, kde je potřeba předmět vyzvednout je Měnín, 664 55.
Naposledy upravil(a) Phillipe dne úte 09. črc 2019 16:24:18, celkem upraveno 5 x.

Reklama

Phillipe
Moderátor fóra
Autor tematu
Poděkování: 8 | 6
Hodnocení: 0

Re: 200 Kč za vyzvednutí předmětu

stř 10. črc 2019 22:43:27

Nekecej a kde se dá k takové pěkně slevě dostat? :D Ono u těch exekučních aukcí jde pořídit občas docela pěkné věci za hodně rozumnou cenu, většinou to tam dražej různé bazary, zastavárny a podnikatelé, co to chtějí dál střelit a protože na tom potřebujou mít nějaký zisk, tak nejdou s tou cenou tak vysoko, jako můžeš jít ty jako konečný spotřebitel, kdy to pro tebe i tak je stále ještě výhodnější než kdekoliv jinde. Mě zrovna nedávno odešel notebook, tak jsem myslel, že takhle seženu jinej, protože po zkušenostech s tím, že člověk koupí novej za 30k, po roce ho chce prodat a je problém ho prodat pomalu i za polovinu té ceny, tak to je strašný... Radši použitý, vyměnit disk, aby náhodou nebyl problém s datama a jedeš skoro jak s novym, pokud tedy není v úplně havarijním stavu ten notas a pohoda. Za tyhle prachy ho můžu měnit každý rok a stejně je to podstatně výhodnější než kupovat pořád nový. :) Už jsem takhle v minulosti párkrát něco kupoval a tohle je teda poprvé, co mají skutečně bytosný problém zaslat to poštou, vždycky se s nima nějak domluvit šlo, po úhradě nákladů a poštovného.
Naposledy upravil(a) Phillipe dne stř 10. črc 2019 22:47:36, celkem upraveno 3 x.

Grow
Moderátor fóra
Poděkování: 1 | 10
Hodnocení: 3 (100% Pozitivní)

Re: 200 Kč za vyzvednutí předmětu

stř 10. črc 2019 22:50:05

To máš pravdu no, já si vloni koupil z Číny Xiaomi Notebook Pro za 17k a zatím jsem teda nad míru spokojenej. Akorát mi přišel jen s jedním SSD diskem a má slot na dva, tak proč ho nechávat prázdným :D 

No, na různých směnárnách či forech seženeš dárkové poukázky na Amazon okolo 60-80% z jejich ceny. Je hromada způsobů jak je získat zadarmo, sám jich několik znám, ale je to neskutečná nuda, tak to nedělám :D Raději si je koupím někde na foru, než abych s tím ztrácel čas :)