Clicky

Věděli jste, že si na našem fóru můžete i vydělat? Registrací účtu získáváte možnost sbírat BTC odměny z našeho krypto faucetu!

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
pawleek
Autor tematu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. úno 2017 19:26:14
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Divvee social - divvee.social

úte 28. úno 2017 19:36:09

Kdo je Divvee Social? Divvee Social je sdružená sociální síť. Kombinuje sílu sociálních médií spolu s multi-miliardovými příjmy z produkce mobilních aplikací, výrobků a služeb, které ovlivňují jednotlivce po celém světě. Tato výkonná síť poskytuje opravdové řešení k posílení skutečných hodnot a odměn pro ty, kteří si chtějí splnit své sny. Divvee Social je sociální program, kde si může vydělat opravdu každý bez výjimky. Můžete plnit denní úkoly sami nebo doporučit projekt vašim známým a profitovat i z plnění úkolů vašeho týmu.  „Firmy platí za Váš názor, Vaše oči a Vaši pozornost.“

Kontaktujte mě na e-mail pavelvachpavelvach@gmail.com

Doplněno po 2 hodinách 30 minutách 50 vteřinách:
pro více informací koukněte na facebook na skupinu divvee social cz/sk, jsme na prvních příčkách v ČR. Chceš být součástí tohoto jedinečného projektu který ti denně vydělá minimálně 10 USD přidej se a kontaktuj mě. Těším se na spolupráci. čao

 
Reklama
 
pawleek
Autor tematu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. úno 2017 19:26:14
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Divvee social - divvee.social

stř 01. bře 2017 6:51:10

Projekt, kde ti stačí 50dolarů na zaplacení ročního členství? Tento víkend mám pro tebe super příležitost být u startu velmi zajímavého projektu, kde se budou otevírat registrace v příštích 12-24 hodinách. Projekt spočívá v tom, že hodnotíš aplikace a díváš se na reklamy ve stažené aplikaci – PODMÍNKOU JE MÍT TELEFON S ANDROIDEM! Pro blížší info SZ.

 
pawleek
Autor tematu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. úno 2017 19:26:14
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Divvee social - divvee.social

stř 01. bře 2017 10:17:41

Co je divvee?

Divvee je revoluce v online vydělávání. Je to aplikace, kterou lze stáhnout na svůj android - telefon či tablet.

Každý den dostanete 20 úkolů - okomentovat aplikaci, sdílet video atd. Za splnění úkolů dostáváte cca 50 centů (15kč) takže za den až 300 kč! Nedostanete peníze ale body a za ně budete moci nakoupit elektortechniku za zvýhodněné ceny nebo dovolený.

Pokud budete chtít pozvat lidi, je potřeba zapaltit jednorázový poplatek $50 (1500kč) nebo si na poplatek vydělat plněním úkolů.
Když poté přivedete člověka tak za každý jeho splněný úkol máte 10 centů (2.5kč) takže za den až 50 kč z jednoho uživatele, který díky vám získává body.

Počet lidí je neomezený.

Podmínky:
1) 18+
2) mít andorid systém - telefon, tablet
3) email na google - GMAIL

Již brzy více informací a materiálů.

Pokud tě to zaujalo, zašli mi do zpráv tvůj mail na GMAILU a pošlu ti odkaz.

Jak se registovat?
V telefonu je potřeba mít aplikaci GMAIL - zde otevřít mail - kliknout na odkaz - stáhnout aplikaci - a je to !

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host