Clicky

Jsme největší a nejstarší československé diskusní fórum zaměřené na různé formy online podnikání, investicí, kryptoměn a internetového výdělku.

 
korman
Autor tematu
Příspěvky: 103
Registrován: sob 04. říj 2014 21:23:54
Poděkování: 0 | 1
PAYOUT CASH:  24,20
Hodnocení: 0

Loanis CZ - CNB, HKCR

čtv 06. lis 2014 8:16:38

Loanis investment a.s. - Český inestiční fond s vysokým zhodnocením, registrován pod Českou Národní Bankou a Hospodářskou Komorou České republiky, nabízí možnost tzv. program Garance Spokojenosti - zaručuje Vám bezpečnou inestici, v podstatě se jedná o pojištění.Investujte bezpečně. Zkuste P2P Půjčky. Další společnost pro poskytování P2P půjček, zajímavá investice pro každého.

Loanis.cz

Pod pojmem investor si řada lidí představí zhýralého miliardáře. Jenže většina miliardářů není zhýralá a být investorem nevyžaduje mít nutně miliony na kontě. Investorem se na portálu LOANIS může stát prakticky každý. Nenechte své peníze válet na spořícím účtu s minimálním úročením a vrhněte se do víru P2P půjček, světového trendu v půjčování peněz. Začít můžete i s 10 000 Kč.

Typy investičních programů

Máte aktuálně volné prostředky? Gratulujeme. A jak s nimi nakládáte? Většina volných prostředků leží svým majitelům na spořících či v mnoha případech dokonce běžných účtech, kde zhodnocení dosahuje s bídou 1,5 % p.a. Možností investic se nabízí i na českém trhu celá řada, výnos přesto málokdy překročí 10 % p.a. Portál LOANIS Investice specializující se na půjčování peněz mezi lidmi (P2P) vám takovou možnost nabízí. Výnos se podle výše rizika pohybuje mezi 14% - 40% p.a. LOANIS navíc udělá veškeré papírování za vás. Nabízíme vám dva druhy investičních programů podle výše volných prostředků.

Zajištěná půjčka od 100 000 Kč do 700 000 Kč

Nejste ostřílený finanční investor a představa vysokého rizika vás děsí? Potom vám doporučujeme zajištěnou LOANIS Investici se zhodnocením od 14% p.a. do 20% p.a. Vaše peníze se dostanou pouze k těm žadatelům, kteří dokáží půjčku zajistit ručením formou zástavního práva k nemovitosti minimálně ve stejné výši. Vaše investice tak bude v bezpečí.

Parametry investice:

Minimální výše investice 100 000 Kč
Maximální výše investice 700 000 Kč
Průměrný roční výnos od 14% p.a. do 20% p.a.
Splácení měsíčními anuitními splátkami od 12 do 84 měsíců
Veškerou administrativu řešíme za vás
Právní poradenství ZDARMA!


Nezajištěná půjčka od 10 000 Kč do 400 000 Kč


Jste ochotni přijmout vyšší míru rizika za cenu daleko vyšších výnosů? Potom vás bude zajímat nezajištěná LOANIS Investice v rozmezí 10 000 Kč až 400 000 Kč. Žadatel o půjčku dokládá v tomto případě schopnost splácet, nicméně neposkytuje ručení odpovídající hodnotě investice. Sami víte, že nejde o nijak neobvyklý stav a neznamená, že dlužník není schopen splácet. Vyzkoušejte si, že systém P2P funguje např. na menším obnosu a uvidíte, že vyšší míra rizika vede k daleko vyšším ziskům a zhodnocení.

Parametry investice jsou:

Minimální výše investice 10 000 Kč
Maximální výše investice 400 000 Kč
Průměrný roční výnos od 24% p.a. do 40% p.a.
Splácení měsíčními anuitními splátkami od 12 do 48 měsíců
Veškerou administrativu řešíme za vás
Právní poradenství ZDARMA!

Registrace zde:

https://loanis.cz/#afid=2596

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host