Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště máte možnost udělovat Vaší protistraně hodnocení?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Invester.cz - www.invester.cz

pon 24. dub 2017 19:23:00

INVESTER.CZ

http://www.invester.cz

Jak to funguje?

Jednoduše. Lidé prostřednictvím našeho portálu investují do nemovitostí, pozemků a firem online. Výnos z dané věci (tedy zisk z pronájmu nebo výdělku) je pak rovnoměrně rozdělen zpět mezi všechny investory.

 

 

1)
Vyberte a zafinacujte projekt

Investujte libovolnou částku od 1.000 Kč a počkejte zda se projekt naplní i ostatními investory.

Pokud se na daný projekt nestihne vybrat dostatek financí, vracíme zpět celou investovanou částku do 3 dnů.

Obrázek

 
 
 
 

2)
Hurá! Projekt byl úspěšně zafinancován!

Zakupujeme majetek. Jsou vyřízeny veškeré formality a investorovi je vydán podílový list společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s., na základě kterého je vyplácen stanovený výnos.

Obrázek
 
 

3)
Začínáme generovat výnosy

Pronájmem nemovitosti, pozemku nebo činností firmy generujeme výnosy ve výši 4 - 15% ročně, které vyplácíme zpět našim investorům.

Obrázek

 
 
 
 

4)
Vyplácíme výnosy

Po přihlášení vidíte přehledné statistiky, jak se vašim investicím daří. Každý den automaticky připisujeme výnosy k jednotlivým investicím. Kdykoliv můžete zažádat o výplatu výnosů a my je odešleme do 3 pracovních dnů na váš bankovní účet.

Po skončení životnosti investice dostáváte zpět celou původní investovanou částku. Stejně tak, pokud zažádáte o zrušení investice z vaší strany.

Obrázek

 

 
Modelový příklad

Martin investoval 200.000 Kč do projektu „Dovoz zboží z Bali“ s výnosem 8,74%. Projekt se naplnil ostatními investory a vybrala se cílová částka.

Martin dostává každý rok výnos 8,74% z investované částky, tedy 17.480 Kč. Životnost projektu je 5 let, takže Martin celkem dostane 87.400 Kč během pěti let. Při ukončení investice dostává Martin zpět celou investovanou částku 200.000 Kč. Po pěti letech Martin má 287.400 Kč. O ukončení investice může Martin kdykoliv požádat nebo je provedeno automaticky pokud uplyne životnost projektu. Při jednostranném ukončení investice z Martinovy strany jsou vyplaceny pouze doposud připsané výnosy. Výnosy připisujeme denně.

 
Reklama
 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

úte 12. zář 2017 18:20:57

Několik Novinek

Placené členství
Typy členství na portálu INVESTER
Invester START je základním balíčkem, který získávají všichni naši investoři při registraci. Je primárně určen pro menší a začínající investory, kteří investují částky od 1.000 Kč. Vedení účtu a balíčku je zdarma. Je přizpůsoben pro investování do všech podnikatelských příležitostí.

Invester start
Vedení účtů a balíčku je zdarma. Je přispůsoben pro investovní do všech podnikatelských příležitostí


Invester profi
Balíček je určen pro sofistikovanější investory. Investoři mají možnost získat detailní informace o neveřejných projektech a investovat do nich navíc získávají pravidelný bulletin o stavu investic a projektů na platformě a finančních tržích. Investor je při investování mezi ostatními investory vyznačen symbolem šedě korunky. V rámci tohoto balíčku investor může přidat jednou ročně svůj vlastní projekt a nabídnout ho ostatním investorům k profinancování. V případě že neprovede během roku investici či nepřidá projekt má vedení balíčku další rok zdarma.
Cena ročního balíčku: 3.000 Kč


Invester partner
Invester PARTNER je třešničkou na dortu, kterou oceňují naši vybraní partneři. Kromě pravidelněho bulletinu o stavu investic a projektů má k dispozici odborně konzultace přiděleněho investičního specialisty. V případě potřeby je pak v úzkěm kontaktu s vedením společnosti. Získává informace o neveřejných nabídkách investic a podílů v interních projektech Invester, kterě nejsou určeny pro partnery s balíčkem START a PROFI. Invester PARTNER je při investování mezi ostatními investory vyznačen symbolem zlatě koruny. Investor může na platformu přidávat libovolně množství projektů k zafinancování a získávat z nich výnosy. Je členem našeho klubu partnerů, který se jednou ročně schází na partnerskěm večírku.
Pro individuální podmínky nás kontaktujte

Obrázek

Dále Nový projekt

Kreativní slovník

AUTOR PROJEKTU
Tomáš Bednář a Suzannah Gearing
 
PŘEDSTAVENÍ MYŠLENKY 
Světově první databáze slovních map pro výuku cizích slovíček v souvislostech s vizuální podporou. 
Jistě každý z nás slyšel frázi „Kolik jazyků znáš,  tolikrát jsi člověkem“ s tím nelze nesouhlasit. Každý z nás se ve škole učil nejméně jeden cizí jazyk, někdo úspěšněji, někdo s obtížemi. Všichni však musíme uznat že znalost cizího jazyka je velkou výhodou. Obzvláště v současném globálním světě. 
Často v médiích slýcháme, jaké obtíže mají dnešní děti s cizími jazyky v porovnání s ostatními zeměmi. Tato problematika je jistě komplexní. Ale co když je tady metoda, se kterou by výuka ccizích jazyků byla snadná či dokonce zábavná. S takovouto metodou přichází pan Tomáš Bednář se svým týmem.
Jedná se o jediný slovník na světě, se kterým se naučíte jakékoliv téma včetně předložek na jednom místě. Jedná se o slovník pracující s asociacemi a souvislostmi, pomocí tak zvaných „slovních map“. Slovní mapy velmi jednoduše ukazují jak žákům tak učitelům souvislosti mezi danými slovíčky.

CÍLOVÁ ČÁSTKA : 2.500.000 KČ
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 20 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 4 ROKY

Více info

https://www.invester.cz/investice/kreativni-slovnik
Naposledy upravil(a) Havlos dne úte 12. zář 2017 18:21:34, celkem upraveno 1 x.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

pon 18. zář 2017 21:14:05

NOVÝ PROJEKT !!

URGU

 
POPIS PROJEKTU
Projekt Yourguide je velmi inovativní myšlenka online lyžařské školy. Tato myšlenka vznikla při zamýšlení se nad tím, kolik zákazníci lyžařských škol platí za hodinu výuky a kolik z toho dostávají lyžařští instruktoři. Náš tým dospěl k názoru, že díky mobilní aplikaci dokážeme eliminovat velké množství nákladů, které mají dnešní lyžařské školy. Díky tomu můžeme nabídnout nižší cenu pro klienty a zároveň zajímavější finanční ohodnocení pro lyžařské instruktory.
Pro první sezonu plánujeme zapojit do našeho projektu cca 30 lyžařských instruktorů. Díky tomu, že náš tým se skládá ze dvou instruktorů, máme velmi dobré kontakty na lidi z této oblasti. Zároveň velmi dobře známe prostředí, na které se chystáme cílit.
Aplikace bude dostupná ve dvou verzích. Jedna slouží instruktorům k zaregistrování se a provozování služeb. Druhá slouží zákazníkům k objednání instruktora (viz model Uber).
První verze pro instruktory funguje na podobném principu, jako aplikace Uber, když se registruje řidič. Instruktor musí nahrát potřebné dokumenty a informace o sobě. Dokumenty zahrnují: doklad totožnosti, licence lyžařského instruktora a živnostenský list. Dále pak v aplikaci edituje, v jakém lyžařském středisku se pohybuje v jakém čase. Nezbytné jsou také informace o instruktorovi, které do aplikace vyplní. To znamená: jak dlouho se věnuje výuce, jaké disciplíny zvládá učit, zda jezdí na lyžích nebo na snowboardu a v neposlední řadě osobní popis (motto).
Druhá verze umožňuje se zaregistrovat uživateli a vybrat si, v jakém středisku se bude v daném období pohybovat. Aplikace mu pak nabídne dostupné instruktory. Objednání instruktora i platba pak probíhá přes mobilní aplikaci. Peníze od zákazníků se dostávají instruktorům vždy na konci měsíce formou převodu na účet.
V první sezoně se chystáme obsadit hlavní lyžařská střediska v ČR, jakými jsou: Špindlerův mlýn, Pec pod Sněžkou a Klínovec. V dalších letech je pak v plánu obsadit celou ČR a také expandovat do zahraničních, zejména alpských států.

CÍLOVÁ ČÁSTKA : 2.100.000 KČ
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 20 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 3 ROKY

VÍCE INFORMACI https://www.invester.cz/investice/urgu


ZISKY

Obrázek

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

čtv 12. říj 2017 17:08:01

Zisky :)

Něco kolem 70 kč vybráno na účet vše bez problémů

Obrázek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host