Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště máte možnost udělovat Vaší protistraně hodnocení?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
korman
Autor tematu
Příspěvky: 73
Registrován: sob 04. říj 2014 21:23:54
Poděkování: 0 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

QuarkChain - QuarkChain.io

ned 03. bře 2019 15:04:28

Ahoj, chtěl bych vám doporučit zaujimavou příležitost jak získat nějaké QuarkChain tokeny zdarma.
Ve zkratce QuarkChain je relativně nová kryptoměna, která brzy spustí svůj mainnet, kde slibuje až 1 milion transakcí za sekundu a to díky technologii sharding. Nejedná se o žádné ICO. Kryptoměna je zalistována na top burzách jakou je například Binance!

Obrázek

Jsem ambassadorem pro českou a slovenskou komunitu, pokud tedy máte nějaké otázky ohledně QuarkChain kryptoměny neváhejte se mě zeptat!

QuarkChain Bounty Program 2. kolo

Obrázek

QuarkChain bounty program byl spuštěn před 2 měsíci. Děkujeme vám za vaši podporu QuarkChain. Od dubna minulého roku komunita QuarkChain zaznamenala rychlý a zdravý růst, výsledkem bylo  rozšíření konceptu QuarkChain jeho fanoušky. Z celého srdce víme, že bez velké pomoci komunity nemůžeme zdaleka nic dělat. Abychom mohli vybudovat aktivní, přátelskou a hodnotnější komunitu, spouštíme další bounty program.

Webová stránka bounty programu je https://qbounty.quarkchain.io/signup?invitecode=glqpba . Zaregistrujte se zde, abyste mohli získat odměny. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte prosím bounty@quarkchain.org.

Hlavní pravidla

1. Pouze uživatelé registrovaní na oficiálních webových stránkách QuarkChain bounty programu (https://qbounty.quarkchain.io ) se mohou zúčastnit programu. Účastí programu vyjadřujete, že informace, které jste poskytli v registračním formuláři, jsou pravdivé, přesné a úplné.
2. Pokud jste se již dříve zúčastnili prvního kola QuarkChain bounty programu, přejděte na (https://qbounty.quarkchain.io/migrate ) a zaregistrujte se do druhého kola bounty programu QuarkChain. Vaše získané QKC budou automaticky převedeny.
3. Všichni účastníci bounty programu jsou povinni se připojit ke skupině QuarkChain Telegram: https://t.me/quarkchainio , aby získali odměny.
4. Účastníci musí použít telefonní číslo a e-mailovou adresu pro registraci na oficiálních webových stránkách společnosti QuarkChain.
5. Všechny odměny budou vypočítány až po ukončení programu. Odměny budou zaslány po spuštění hlavní sítě (MainNet) QuarkChain.
6. Pro druhé kolo se výše odměny zvýší na 2 000 000QKC a konečné datum je stanoveno na 6/1.
7. Uvědomte si prosím, že během programu budou přidány další úkoly, kontrolujte pravidelně webové stránky.
8. Na základě návrhů od komunity měníme pravidla pro doporučení. Doporučte svým přátelům registraci na webových stránkách a dále přátele MUSÍ stáhnout qPocket aplikaci, aby registrace byla uznána a dokončena.
9. KYC proces bude na nových webových stránkách bounty programu. Na základě zásad politiky QuarkChain AML nemusí někteří účastníci z povolených zemí s určitým množstvím QKC absolvovat KYC proces.
10. Vyhrazujeme si právo uzavřít váš účet a vymazat veškeré vaše odměny, které jste získali nečestným chováním.
11. Vyhrazujeme si právo změnit pravidla programu podle našeho vlastního uvážení.
12. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se programu se obraťte prosím na bounty@quarkchain.org

K účasti na použijte pouze váš vlastní účet. Účastníci, kteří se účastní programu pomocí účtů sociálních médií jiných identit, budou diskvalifikováni.

BOUNTY PROGRAM QUARKCHAIN NENÍ  K DISPOZICI V SPOJENÝCH STÁTECH A NA JEJICH PŘÍSLUŠNÝCH ÚZEMÍCH. POKUD JSTE OBČANEM NEBO REZIDENTEM SPOJENÝCH STÁTŮ, NEMÁTE MOŽNOST SE ZÚČASTNIT V TOMTO PROGRAMU A NEZÍSKÁTE ŽÁDNÉ ODMĚNY. QUARKCHAIN DOSÁHNE TOHOTO PRAVIDLA PROCESEM KYC.

Veškeré odměny budou vyplaceny po spuštění mainnet QuarkChain a token-swapu. Chcete-li obdržet odměnu získanou v programu po spuštění mainnetu, budete muset poskytnout identifikační informace o sobě. Neposkytnutí takových informací může mít za následek propadnutí vašich odměn, zákaz účasti na budoucích programech QuarkChain a další sankce.

Krok 1: Registrujte se.


Přejděte na webové stránky (https://qbounty.quarkchain.io ), zadejte vaše telefonní číslo A vaši  e-mailovou adresu k dokončení registrace.

Zadejte telefonní číslo pro registraci.
Poté budete zadejte e-mailovou adresu.

POZNÁMKA: Pokud jste se již dříve zúčastnili prvního kola QuarkChain bounty programu, klikněte na tlačítko "Bounty Returned Users Click Here" pro registraci do nového kola programu QuarkChain. Vaše získané QKC budou automaticky přeneseny.

Krok 2: Začněte s úkoly

Po přihlášení uvidíte "Official Engagement" a "Twitter Engagement". Klepněte na jednotlivé úkoly a dokončete je.

Obrázek

Pozvěte své přátelé

Při pozvání vašich kamarádů k registraci do programu. Musí přátelé stáhnout qPocket aplikaci, aby byla registrace považována za dokončenou na oficiálních stránkách bounty.quarkchain.io.

Vy dostane 200 bodů / osoba
A dále získáváte 5% z bodů vašich přátel.
POZNÁMKA: Přátelé / pozváni nesmí být registrováni dříve v programu.

Denní přihlášení

Získáváte body za každodenní přihlášení. Při prvním přihlášení se dostanete +5 bodů, pak dostanete 5, 10, 10, 10, 20 a 40 bodů, respektive po každých dalších 6 přihlášení v řadě. Po přihlášení denně během 7 po sobě následujících dnů obdržíte extra 40 bodů za toto období.

Stáhněte si qPocket aplikaci

 Ke stažení aplikace qPocket využijte link: https://qpocket.io/ 
 Vytvořte peněženku podle instrukcí
 V "Nastavení" a klikněte na "Reedem code"
Zkopírujte kód vložte, obdržíte 1000 bodů
POZNÁMKA: Úkol může být proveden pouze jednou.

Obrázek

Obrázek

Pravidla

1. Sledujte QuarkChain na Twitteru: https://twitter.com/Quark_Chain a qPocket na Twitteru: https://twitter.com/qPocket_wallet 
2. Pouze účty s více než 50 followery mohou získat body.
3. Neretweetujte (RT) a nelajkujte tweety které jsou odpovědí na otázku ostatních uživatelů.
4. Tweety / retweety musí uživatelé okamžitě odeslat, jinak nebudete mít nárok na body.
5. RT by měl obsahovat hashtag #QKC a dále některý z těchto hashtagů #QuarkChain #Blockchain #sharding #Crypto #ether #ethereum #bitcoin #cryptocurrency
6. Nepoužívejte RT a tweety starší než 7 dní.
7. Váš twitter audit (https://www.twitteraudit.com/) musí mít alespoň 85% a počítají se pouze skuteční followeři z posledního auditu.
8. Vyhrazujeme si právo vyřadit váš Twitterový účet, i když splňujete podmínky.

Úkoly

Sledujte nás na Twitteru

Sledujte oficiální stránku QuarkChain na Twitteru A qPocket oficiální stránku na Twitteru za to získate 100 bodů.

POZNÁMKA: V kampani Twitter automaticky rozpoznáváme aktivitu nemusíte tedy nahrávat screenshoty nebo odkazy.

Retweetujte na Twitteru

Retweetujte tweety z oficiální QuarkChain Twitter stránky A qPocket Wallet Twitter stránky ne starší než 7 dní, můžete získat 25 ~ 150 bodů.

50-100 Followerů:25 bodů
101-1000 Followerů:50 bodů
1001-2000 Followerů: 75 bodů
2001+ Followerů:150 bodů


POZNÁMKA: Úkol můžete provést až dvakrát denně.

V kampani Twitter automaticky rozpoznáváme aktivitu nemusíte tedy nahrávat screenshoty nebo odkazy

Lajkujte na Twitteru

Lajkujte tweety z oficiální QuarkChain Twitter stránky A qPocket Wallet Twitter stránky ne starší než 7 dní, můžete získat 10 bodů.

POZNÁMKA: Úkol můžete provést až dvakrát denně.

V kampani Twitter automaticky rozpoznáváme aktivitu nemusíte tedy nahrávat screenshoty nebo odkazy

Tweetujte o QuarkChain

Postujte Tweety o QuarkChain NEBO qPocket a přidejte hashtagy #QKC #QuarkChain a 1 libovolný z následujících hashtagů:  #Blockchain #sharding #Crypto #ether #ethereum #bitcoin #cryptocurrency

50-100 Followerů:50 bodů
101-1000 Followerů:100 bodů
1001-2000 Followerů: 150 bodů
2001+ Followerů:300 bodů

POZNÁMKA: Úkol můžete provést až dvakrát denně.

V kampani Twitter automaticky rozpoznáváme aktivitu nemusíte tedy nahrávat screenshoty nebo odkazy

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) korman dne ned 03. bře 2019 15:15:24, celkem upraveno 2 x.

 
Reklama
 
korman
Autor tematu
Příspěvky: 73
Registrován: sob 04. říj 2014 21:23:54
Poděkování: 0 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: QuarkChain - QuarkChain.io

úte 12. bře 2019 20:27:19

Ahoj všichni, qPocket 3.0 peněžěnka byla oficiálně vydána! Nyní plně podporuje #TRON, jeho tokeny TRC10, TRC20 a dále také všechny dApps běžící na TRON network. Stahujte na qpocket.io již dnes! #cryptowallet

Obrázek

 
korman
Autor tematu
Příspěvky: 73
Registrován: sob 04. říj 2014 21:23:54
Poděkování: 0 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: QuarkChain - QuarkChain.io

sob 16. bře 2019 0:13:42

Obrázek

QuarkChain oficiálně spustí Mainnet 1.0 Singularity 30. dubna 2019. Mainnet Singularity dokončí to, co plánuje Ethereum 2.0 v budoucnu dosáhnout, a stane se prvním blockchain projektem na světě, který bude plně implementovat technologii Sharding. Kromě toho, QuarkChain je jediným veřejným blockchainem, který se zaměřuje na podporu různých konsenzuálních algoritmů, hromadných virtuálních počítačů a tzv. multi-native tokenů. Implementace technologie Sharding, dominantní funkce QuarkChian, je považována za jednu z nejnáročnějších technologií v blockchain odvětví.

QuarkChain dále oznámil spuštění tzv. „Guardian Plánu“. Tzv. Hash power "strážci" jsou voleni komunitou a jejich úkolem je zajistit bezpečnost mainnetu.

Více informací v článku zde:

 
korman
Autor tematu
Příspěvky: 73
Registrován: sob 04. říj 2014 21:23:54
Poděkování: 0 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: QuarkChain - QuarkChain.io

úte 19. bře 2019 22:57:14

Vyzkoušejte si nový Testnet 2.5, který dále zlepšuje bezpečnost a flexibilitu sítě. Těžba v rámci Testnetu bude pokračovat až do začátku spuštění mainnetu, mining odměny budou zvýšeny o 1 milion QKC! Více informací v článku:

 
korman
Autor tematu
Příspěvky: 73
Registrován: sob 04. říj 2014 21:23:54
Poděkování: 0 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: QuarkChain - QuarkChain.io

stř 20. bře 2019 13:06:53

Abychom podpořili růst komunity, QuarkChain oznamuje spuštění programu "Guardian". Rádi bychom vybrali ty členy komunity, kteří jsou důvěryhodní, angažovaní, přínosní pro růst QuarkChain ekosystému. Dálě naší snahou je zvýšit bezpečnost sítě.
Zúčastněte se a získejte zajímavé výhody!

Naleznete zde jak stakovat své QKC nebo jak se stát Elf Guardiánem a získat až 300% roční zhodnocení!

Více v přeloženém článku zde: https://bit.ly/2JpDsIQ - Reddit.

Obrázek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host