Clicky

Věděli jste, že registrací účtu a přihlášením se Vám na tomto fóru přestanou zobrazovat reklamní bannery a prvky?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
SatoshiFX
Autor tematu
Příspěvky: 159
Registrován: sob 21. kvě 2016 11:19:27
Poděkování: 3 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Exscudo - exscudo.com

stř 17. kvě 2017 10:34:10

Pro všechny tradery, a ne jen pro ně. Běží nám posledních 14 dnů na ICO(Initial Coin Offering) tokeny, bohužel už bez bonusů. Jedná se o crowdfunding pro novou obchodní a bankovní platformu. Platforma má vlastní ecosystem, který zahrnuje směnárnu, obchodní platformu, mobilní aplikace, debetní karty a vlastní blockchain, který je základem k rychlým transakcím. Hlavni výhoda je, že pokud se nyní budete podilet na ICO, veškeré budoucí obchody a transakce, které budete provádět v hodnote vašeho vkladu, budou navždy bez poplatků. Jako další vám budou vypláceny dividendy z veškerých obchodů, které se na této platformě uskuteční. exscudo.com/ico má přes padesát profesionálních developerů v týmu. Tato investice je dlouhodobá a hlavní využití je pro aktivní obchodníky, kteří ocení obchody bez poplatků. Kdo by měl zájem podílet se na tomto projektu, musí se zaregistrovat a vložit nějaké peníze. Pokud máte facebook nebo twitter, můžete zdarma získat tokeny propagací tohoto projektu na sociálních sítích, při dodržení určitých podmínek. Na konci této kampaně bude celkově vydáno 240000000 EON. 2400000 EON je vyčleněno na propagaci tohoto projektu. Vklad můžete provést za pomoci nějaké kryptoměny, za kterou se vám automaticky nakoupí nejaký ten EON.
Projekt vypadá velmi slibně, tak pokud byste měli zájem, určitě neváhejte. Více se dozvíte na exscudo.com/ico

 
Reklama
 
SatoshiFX
Autor tematu
Příspěvky: 159
Registrován: sob 21. kvě 2016 11:19:27
Poděkování: 3 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Exscudo - exscudo.com

čtv 01. čer 2017 6:28:53

Takze funding je u konce, vybralo se skoro 5.5M USD, ted uz jen poprat firme hodne uspechu a pockat si na prvni dividendy :twisted:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti