Clicky

Napadlo Vás někdy, proč téměř všechny HYIPy během krátké doby SCAMnou?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

trampino
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

ethereum - www.ethereum.org

úte 05. zář 2017 23:10:50

Chci začít nakupovat krypto měny. Rozhodl jsme se pro ETHEREUM. Chci nakoupit za EURa (prozatím jen jednorázově pár kousků, postupně možná pravidelně) a držet si je jako investici, protože počítám s růstem kurzu. V budoucnu je budu chtít zase směnit zpět na EURa.
Postup jak na konkrétní směnárně nakoupit mi je zhruba jasný. Vybírám tedy z těch ověřených směnáren tu, kde budou nejnižší celkové náklady na nákup za EURa z českého bankovního účtu, umístění nakoupených jednotek do takové peněženky, která bude nabízet co největší jistotu, že o ně nepřijdu a následně zase nejnižší náklady za převod jednotek z peněženky do směnárny a nejnižší náklady za jejich směnu na EURa a odeslání na bankovní účet v Čechách.  
Volím mezi coinbase.com, kraken.com a holytransaction.com.
Máte s nimi prosím někdo zkušenost? Na které z nich bývají nejlepší kurzy pro nákup kryptoměn? Jak drahé je na každé z nich nakoupit, nějakou dobu držet a pak zase prodat například 10Bitcoin, nebo 10Ethereum jednotek?
Mě se nejvíc líbí holytransaction.com, protože má fixní poplatky výběr z peněženky. Nedokázal jsem ale na jejich stránkách najít, jestli se něco platí, za směnu jednotek z EURa na ETHEREUM a obráceně. A nezjistil jsem ani případný poplatek za vložení do peněženky. A také mě odrazuje poplatek 2% z objemu nákupu, při nákupu za EURa.
U těch ostatních dvou webů se mi vůbec nepodařilo najít nějak sepsané transakční náklady tak, abych si to mohl porovnat. Pouze tak nějak tuším, že kraken.com bude stejné služby poskytovat o něco levněji než coinbase.com.
Poradili by jste mi tedy do které z těch tří směnáren si mám zajít koupit a pak tam v peněžence držet nějaké kryptoměny?
Díky za Vaše rady.

Reklama

SatoshiFX
Poděkování: 3 | 0

Re: ethereum - www.ethereum.org

stř 06. zář 2017 13:26:37

Zdravim
Myslim si, ze coinbase je pro tendo ucel v pohode. Pokud hledate vice info, tak tudy.  Pokud se zaregistrujete pod mym odkazem a nakoupite alespon za 100usd, oba obdrzime po 10USD. Rychla bezpecna penezenka - 2-factor authentication, maji Vault, ktery se da pouzit jako longer-term ucet, registrace se myslim provadela pomoci chytreho telefonu telefonu ofocenim OP do jejich aplikace. SEPA je na uctu do dvou dnu.
U krypto men je dulezita diverzifikace, tim se vam zvedne sance, ze neprijdete o vsechny sve penize najednou  :D doporucuju vsechny tri :thumbup:
Naposledy upravil(a) SatoshiFX dne stř 06. zář 2017 13:54:19, celkem upraveno 1 x.

yakoshi
Poděkování: 1 | 0

pon 27. lis 2017 21:30:17

Měl někdo problémy při verifikaci účtu na coinbase? Ať fotim jak fotim stále to neni OK a nemohu dokončit verifikaci.
Naposledy upravil(a) yakoshi dne pon 27. lis 2017 21:30:35, celkem upraveno 1 x.

onlinetip
Poděkování: 0 | 0

pát 12. led 2018 11:13:01

Ahoj. 

Ja som mal problém taktiež. Cez PC kameru mi to vôbec nechcelo zobrať. Nakoniec som to nafotil cez mobil a zobralo asi na 5 krát.