Clicky

Věděli jste, že zkratka HYIP znamená High Yield Investment Program a jedná se o označení pro vysokovýnosový investiční program?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

spiders1414
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Coinbase - coinbase.com

pon 16. zář 2013 14:40:29

coinbase

Originálna peňaženka vyvinutá Satoshim Nakamotom si vyžaduje držať súbor v počítači a pravidelne ho zálohovať (inak môže používateľ o svoje bitcoinny prísť). Preto je pre bežných používateľov praktické používať online-peňaženku, ku ktorej má prístup kdekoľvek a kedykoľvek. Jednou z najpoužívanejších online-peňaženiek je Coinbase, najmä pre jej jednoduchosť a prehľadnosť.

Registrácia: https://coinbase.com/?r=52232c1f47672aa43f000053

Jednoduchá je aj registrácia: Zadáte e-mail a heslo a kliknete na Create My Account, do e-mailu Vám príde verifikačný link. Prihlasovanie prebieha pomocou e-mailovej adresy a hesla.
Svoje bitcoinové adresy si vygenerujete pod Account Settings - Bitcoin Addresses kliknutím na + Create New Address.

Pri stave Vášho konta sa zobrazuje suma aj v USD podľa aktuálneho kurzu. Ak máte verifikovaný svoj bankový účet, prostredníctvom Coinbase môžete bitcoiny nakupovať aj predávať.

Reklama

zeneva

Re: Coinbase - coinbase.com

pát 31. led 2014 21:21:21

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. nějakou dobu vydělávám btc na bitvsitor atd a už mám něco našetřeno a chtěla bych si poslat vydělané peníze na účet, ale co jsem pochopila tak z coinbase jde posílat jen na účty v USA, takže na český bankovní účet musím jedině převést přes bitcoin burzu (např. BitStock). Tam po mě chtějí elektronický podpis bitcoin peněženky a já nevím jak ho získat :/ můžete mi poradit?

Návštěvník

sob 15. úno 2014 21:15:55

odpověď: http://www.simplecoin.cz/prodej/
a nebo se můžeme domluvit - kopat123@gmail.com

Ivo_2
Poděkování: 0 | 0

stř 27. kvě 2015 21:31:02

Dnes sem našel zprávu o překladu coinbase do češtiny .