Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
kuuba22
Autor tematu
Příspěvky: 275
Registrován: stř 01. srp 2018 8:54:05
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  282,57
Hodnocení: 0

xprivate-xprivate.chat.com

sob 11. kvě 2019 23:13:46

Ahoj narazil jsem na tuhle stránku x privát chat kde dostanete 10dolaru za registraci a ověření totožnosti


Co je X Private Chat?

X Private Chat popisuje sebe jako „vedoucí decentralizovanou platformu pro chatování s ochranou uživatelů, kterou lze ovládat uživatelem.“ Cílem platformy je narušit odvětví zasílání zpráv tím, že „přinese masám soukromého anonymního zasílání zpráv“. decentralizovaného chatovacího systému s multifunkčním zasíláním zpráv a funkcemi. Velmi málo systémů na trhu poskytuje uživatelům stejnou úroveň podpory, což je důvod, proč si uživatelé mohou tento systém vyzkoušet

Vestavěná kryptografická peněženka

Za šesté, je zde vestavěná lehká krypto peněženka, která umožňuje uživatelům ukládat a přenášet XPC tokeny. Peněženka umožňuje uživatelům udržet kontrolu nad jejich soukromím a také eliminuje potřebu načíst kompletní řetězec bloků, které jsou v řádu gigabajtů.


Anonymní komunikace

Za prvé, platforma umožňuje anonymní komunikaci. Uživatelé se zaregistrovat a vytvořit účet chatu XPrivate - i když to není povinné. Uživatelé mohou stále komunikovat prostřednictvím X Private Chat bez registrace. Jedinou instancí, ve které je registrace nutná, pokud uživatelé chtějí poskytnout jinému své ID, které je generováno aplikací, když je nainstalována v počítači.


a je toho více více infa a  registrace zde  https://xprivate.chat/signup?ref=XPRIVATE5CCCD415A3AE7

Obrázek
Naposledy upravil(a) kuuba22 dne sob 11. kvě 2019 23:33:38.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

kuuba22 (6),
radekkrysa (2),
xdatalive (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host