Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
PetraKal
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31. led 2016 2:31:42
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  17,16
Hodnocení: 0

Velká aktualizace vyplácejících webů pro listopad 2020 - minepi.com

stř 25. lis 2020 0:57:42

Existují různé webové stránky, kde můžete získat drobné bitcoinu (satoshi) za sledování reklam, webů, případně třeba za splnění nějakého úkolu (stažení hry a splnění nějakého levelu, zodpovězení kvízů, apod.). Rozhodně na tom nevyděláte statisíce, ale minimálně tím můžete získat pár drobných, abyste si to vyzkoušeli. Od vzniku bitcoinu již uplynulo mnoho let, a tak mnoho webů, které fungovaly dříve, již nefungují či nevyplácejí dnes (listopad 2020). 

Dovolím si přidat několik stránek, kde můžete zmíněné drobné dnes získat a u kterých mám již vyzkoušeno, že platí.

1) AdBTC - ve srovnání s jinými platí poměrně dost a je nízký výběr, klasické sledování reklam (BTC)

2) Faucet Crypto - hezké a jednoduché provedení, nízký výběr, klasické sledování reklam, plnění nabídek/úkolů a klikání shortlinks (BTC, LTC, DOGE, DASH, ETH, TRX a další - celkem 20 měn)

3) Fire Faucet - klasické sledování reklam, plnění nabídek/úkolů a klikání shortlinks, trvá delší dobu, než splníte výběr pro limit (BTC, ETH, DOGE, LTC, DASH, TRX, ZEC, DGB)

4) Bet Fury - zde získáte každých 20 minut drobné BTC + je můžete zhodnotit (ale i ztratit) v hazardních hrách (BTC)

5) Final Autoclaim - zajímavý web, kde vyděláte zvláštní měnu DUTCHY, kterou si pak můžete proměnit za kryptoměny. Zajímavostí ještě je, že každý měsíc web rozdává v rámci "rollování" jednu kryptoměnu (o druhu rozhodují hlasováním uživatelé). V měsíci listopad 2020 se točí (každých 30 minut) Monero. Klasické sledování reklam, plnění nabídek/úkolů a klikání shortlinks. (BTC, LTC, DOGE, DASH, ETH, TRX a další - celkem 46 měn)

6) PTC Bits -  web vypadá graficky hrozně, ale vyplácí a umožňuje poměrně nízké výběry. K dispozici klasické sledování reklam, plnění nabídek/úkolů a klikání shortlinks + možnost zhodnocení v loterii. V případě problémů (už jsem jich několik řešil) administrátor skvěle komunikuje prostřednictvím Telegramu. (LTC, ETH, DASH, DOGE a další menší i investiční (Cardano) měny - pozor, pokud je nemá administrátor na účtu, dané měny v odkazu pro výběr zmizí, ale po doplnění se opět objeví)

7) Alt Hub - web vypadá rovněž hrozně (myslím si, že jej vlastní stejný člověk, jako PTC Bits výše) a umožňuje poměrně nízké výběry. K dispozici klasické sledování reklam, plnění nabídek/úkolů a klikání shortlinks. (BTC, LTC, DASH, DOGE, TRX a další menší i investiční (Cardano) měny - celkem 14 měn)

8) Jelikož již fungují a vyplácejí dlouho, pravděpodobně není potřeba představovat Moon Bitcoin, Moon Bitcoin Cash, Moon Litecoin, Moon Dash, Moon DOGE, BitFun a Bonus Bitcoin, které vyplácejí na CoinPot. Na CoinPotu si můžete měny mezi sebou měnit, ale také je například těžit.

Doporučil bych vám i FreeBitco.in, se kterým jsem byl před lety spokojen, ale dnes mají vysoký limit pro výběr, a tak, protože je to dle mého názoru zbytečná ztráta času a aktuálně jsem limitu nedosáhl a tedy nevyzkoušel, nevím, zda stále vyplácí, a tak nemohu ani doporučit. Podobný případ je to s BTC Cliks, který funguje už velmi dlouho. Mají bohužel vysoký limit pro výběr, ale oproti FreeBitco mohu o tomto webu alespoň říci, že stále vyplácí - vyzkoušeno.

Pozor! Budete potřebovat také online peněženku na mikroplatby, kde se vám tyto drobné budou shromažďovat a odkud si je pak budete moci poslat do své peněženky.

Jedny z těch nejhlavnějších a největších jsou (doporučuji mít účet u obou):
a) Faucet Pay - doporučuji, pokud chcete pouze BTC, LTC, DASH, TRON, ETH 
b) Express Crypto - doporučuji, pokud chcete i jiné kryptoměny

Rád bych upozornil ještě na jednu novou měnu, o které se v posledních měsících dost ve světě hovoří a kterou může těžit každý, kdo má chytrý telefon - Pi Network. Nežere baterii, nesbírá o vás data (zjištěno) a není potřeba být ani neustále na internetu (je potřeba zapnout těžbu každých 24 hodin!). Zatím tato měna nemá žádnou hodnotu - čeká se, až vstoupí na burzu (takže nečekejte žádné zázraky). Aktuálně aplikaci používá 9,5 milionu lidí a vývojáři (vědci ze Standfordu) plánují vstup na burzu 2020/2021. Zatím Pi Network může těžit každý s chytrým telefonem, ale po dosažení určitého limitu uživatelů budou vývojáři mobilní těžbu postupně zastavovat - každopádně máte zatím ještě stále šanci se přidat. Pozor, aplikaci můžete používat jen tehdy, pokud vás již nějaký aktivní uživatel pozve, proto, pokud máte zájem, můžete si ji stáhnout na webu https://minepi.com/suchy1 a jako zvací kód uveďte: suchy1

Hlavně nikdy své bitcoiny nikam neinvestujte, pokud o ně nechcete přijít - prozatím všechny weby, na které jsem během posledních pěti let narazil a které slibovaly zhodnocení, byly podvod. 

Tak hodně štěstí!

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

MrLity78 (1),
Uživatelský avatar
TiborAlMalik (5),
Josml (4),
Uživatelský avatar
OtaS (1),
Uživatelský avatar
neexus (2),
tomyt (1),
Smaza (3),
Uživatelský avatar
voshi (1),
Yester (1),
BloodyMary (1),
radekkrysa (1),
darwin (1),
fantomas (1),
kopo123 (1),
kossák (1),
Kopr (1),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Uživatelský avatar
elis09 (1),
adam16 (2),
kuuba22 (3),
Kudris (1),
turcelpatrik (1),
selatko01 (2),
pitrysek123 (3),
Stefan8888 (2),
Cheezy (1),
tom45 (1),
strachan (1),
Jancik (2),
kaprthomas (1),
Windicz (1),
PetraKal (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti