Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
Uživatelský avatar
Herakles
Autor tematu
Příspěvky: 442
Registrován: úte 09. srp 2016 9:49:30
Bydliště: Brno
Poděkování: 2 | 6
PAYOUT CASH:  515,91
Hodnocení: 0

přechodový omezený režim - FaucetHub.io

pát 20. pro 2019 12:51:22

Pro ty co neví tak microwallet FaucetHub k 10 prosinci 2019 přešli na přechodový omezený režim !


Článek na jejich stránkách (překlad přes google překladač) :

Ahoj všichni. Jsem tu, abych představil většinu z nás velmi skličující zprávy.
Pro každého, kdo neví, jsem mexicantarget a já vlastním a provozuji FaucetHub.
Spustili jsme v prosinci 2016, kdy se FaucetBox uzavřel jako vhodný způsob napájení naší herní sítě Faucet (která se uzavřela v květnu 2018), a od té doby se vyvinul v řešení mikro peněženky č. 1 pro majitele a uživatele faucetů. Mnozí z vás si zde vytvořili svůj domov a každý den se rozhodnete navštívit, a vy všichni máte své vlastní důvody. Nárokování, hraní, chatování nebo jen číhání a sledování.
Možná jste už přišli na to, o čem tento příspěvek je. Pokud ne, řeknu vám to. Jde o to, jak FaucetHub nemůže dál fungovat jako mikro peněženka .
Bohužel to není překlep nebo chyba; čtete to správně ...
Proč! ??
Důvodem jsou regulační požadavky . Crypto vzlétlo v posledních několika letech a dostalo se do očí regulačních orgánů různých nejvyšších úrovní. Tyto organizace jsou vládami příslušných zemí pověřeny, aby zavedly pravidla a pokyny pro všechny finanční společnosti, které jim umožní sledovat, kontrolovat a předpovídat měnový pohyb občanů v zemi. Po mnoho let nebylo krypto uvažováno o tom, jak se „penězi“ zachází nebo je reguluje, což nám umožňuje legálně provozovat platformu bez požadavku regulace. Bohužel je to velmi brzy, již tomu tak není.
To platí také pro mikro peněženky.
Co přesně se stane dál?
První věc, kterou uděláme, je říct, jak je nám líto, je nám líto, že se to děje. Omlouváme se všem uživatelům, kteří tvrdí, a omlouváme se všem majitelům faucetů, kteří jsou pohodlně pomocí naší platformy k napájení svých faucetů. Omlouvám se všem, kteří to ovlivní.

Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli, že FaucetHub podstoupí rebrandování na nové jméno a bude mít nové hlavní zaměření: poskytování služeb Offerwall uživatelům a podnikům. To zahrnuje spuštění nové platformy přizpůsobené uživatelům, kteří si nárokují od Offerwalls, jakož i poskytování možností pro vydavatele vydělávat na jejich provozu a pro výzkumné pracovníky a inzerenty, kteří propagují a provádějí cílený průzkum krypto trhů.

Počínaje dnes dne FaucetHub zahájí přechodnou fázi do spuštění této nové platformy. Rozhodli jsme se, že jedinou měnou, kterou budeme i nadále podporovat, je bitcoin , což má za následek ukončení altcoinů na nové platformě. Z tohoto důvodu požadujeme, aby uživatelé do konce této přechodné fáze plně vybrali své zůstatky Altcoinů. Přechodná fáze trvá od 9. listopadu 2019 do 10. prosince 2019 . Po tomto datu již nebude možné zpracovat stažené Altcoiny.

Vzhledem k novému zaměření nové platformy již nebude mnoho stávajících služeb po dokončení přechodné fáze v provozu. Toto je seznam služeb a funkcí, které nebudou k dispozici po 10. prosinci 2019 :

- Budemejiž neposkytují služby pro altcoiny . Od zavedení platformy bude jedinou měnou, se kterou budeme jednat, bitcoiny .
- Naše hry Rambo Dice, Lottery a Rock Paper Bitcoin budou deaktivovány. V budoucnu budeme posuzovat proveditelnost jejich otevření na nové platformě.
- Směnárna bude zastaralá, a proto bude ukončena.
- Faucet API bude deaktivováno, spolu s Správcem faucetů, Dokumenty API a různými dalšími funkcemi faucetů, jako je například schopnost kontrolovat výplaty a zůstatek adresy ze stránky „Zkontrolovat zůstatek“, již nebudou přístupné.
- Vkladový systém přestane fungovat pro všechny měny, včetně bitcoinů, dokud nebudou dokončeny funkce Publisher a Researcher na platformě.
- Systém výběru již nebude zpracovávat stažení Altcoinu, stažení bitcoinů zůstávají nedotčeny . (Zastavení stránek se stáhne 10. prosince 2019)
- Seznam stránek bude deaktivován.
- Statistiky boje proti podvodům již nebudou vidět.
- Systém účtů Premium zastaví zpracování obnovení automaticky.

AKTUALIZACE: Pro všechny mince jsme snížili minimální prahové hodnoty pro výběr.V případě, že vaše zůstatky jsou nižší než minimální prahová hodnota pro výběr, PROSÍM VYUŽÍVEJTE od faucetů a získejte zůstatek na minimálním požadovaném zůstatku, dokud přestanou peněženky fungovat, ----- 10. prosince 2019 -----

Co se stane po prosinci 10. 2019?
První přechodná fáze bude dokončena a FaucetHub zůstane v omezeném stavu, což umožní přístup k následujícím funkcím:
- Chatbox a chatové reklamy
- Fórum
- Oblasti řídicího panelu a uživatelského účtu
- Funkčnost výběru
bitcoinů - Možnost nárokovat a vydělávat od našich poskytovatelů Offerwall
- Systém doporučení

Tento omezený přístup má poskytnout čas na dokončení a připravení nové platformy. Očekáváme, že to bude brzy do roku 2020. Když k tomu dojde, FaucetHub se změní na novou platformu a budete se moci přihlásit pomocí stejných údajů o účtu a získat pokyny k resetování hesla. V tomto okamžiku bude úplný přechod na novou platformu dokončen.

V původním článku jsme napsali, že bitcoinová peněženka zůstane aktivní a FaucetHub zůstane v přechodném režimu směrem k výše uvedené nové platformě. Dozvěděli jsme se však nové informace, které to mění. Je to nešťastné, ale termín 10. prosince se vztahuje na VŠECHNY MINCE .
************************************************************************************************************************************************************************


Chtěl bych se zeptat, co místo této mikropeněženky používáte nebo o čem přemýšlíte že použijete nebo co byste doporučili - případné rady,tipy, návody.

Kryptoměny zdarma, faucety : http://bit.ly/2msXgyR
Pohodlné zhodnocování : https://bit.ly/3Scni4y

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
Herakles (2),
pisisin (1),
xdatalive (1),
radekkrysa (1),
tom45 (1),
koska (1),
kaprthomas (1),
Kreur (1),
Jancik (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host