Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště máte možnost udělovat Vaší protistraně hodnocení?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

Alastaircz
Autor tematu
Poděkování: 1 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Mobcoins-mobcoins.com

úte 11. črc 2017 23:41:00

Mobcoins nebo free doge with mobcoins je aplikace kde za každou vyplněnou captchu dostanete 0.2DOGE . pokud jste dobří a píšete rychle tak se v pohodě dostanete na 500DOGE za den což je tědka -+ 1USD.
Žádný timer k vyplnění .
minimum k výplatě je 0 na faucethub.io
za reffa je 5%
můj ref:kod  RpBJuYZcyI
zde přikládám proof že vyplácí bez problému jeden z něj faucetů vůbec

(proof nejnovější)
Obrázek
Naposledy upravil(a) Alastaircz dne pon 17. črc 2017 15:54:23, celkem upraveno 3 x.

Reklama

Alastaircz
Autor tematu

Re: Mobcoins-mobcoins.com

stř 19. črc 2017 14:44:13

ono to je sice pravda že většinu dne to nefunguje  ale když to pak funguje tak i půlka 2 hodiny stačí an to abys měl 1euro v kapse jde jen o to jak rychlý jste v tom psaní jak jsem psal nahoře v příšpěvků já za minutu dám 2dgc bez problém 2x60= 120 dgc za hodinu to nenabídne žádný jíný faucet ikdybych ho dělal celý den:)

iglazer
Poděkování: 0 | 0

stř 19. črc 2017 19:33:15

Naprostý souhlas a proto je škoda, že to nejede častěji nebo teda aspoň delší dobu v kuse..zkousim tu apku pouštět každou chvíli natesenej, že člověk vydělá a pořád nic :D

Doplněno po 2 minutách 18 vteřinách:
By to chtělo najít ještě nějakou další podobnou appku a nebo faucet..by bylo super
Naposledy upravil(a) iglazer dne stř 19. črc 2017 19:36:36, celkem upraveno 1 x.

Alastaircz
Autor tematu

stř 19. črc 2017 19:44:50

iglazer píše:Naprostý souhlas a proto je škoda, že to  nejede častěji nebo teda aspoň delší dobu v kuse..zkousim tu apku pouštět každou chvíli natesenej, že člověk vydělá a pořád nic :D

Doplněno po  2 minutách 18 vteřinách:
By to chtělo najít ještě nějakou další podobnou appku a nebo faucet..by bylo super
Honeymoney , wallrewards mají totéž a dají se tam taky vydělat jsou ale v btc

iglazer
Poděkování: 0 | 0

čtv 20. črc 2017 18:27:22

Když už se dočkám a appka po aktualizaci jede, tak se zas nenačítají captchy :D
Mají to nějaký divoký..

Doplněno po 2 hodinách 40 minutách 56 vteřinách:
Hm, tak zabugovany to mají slušně..
Člověk nemá nikdy jistotu, kdy a jak dlouho to bude fungovat a když už to funguje, tak jim to v průběhu fungovat přestane a přišel jsem tak cca o 80 doge, který jsem si nestihl vybrat a "smazaly se".
Škoda, jinak je to super appka a platí pěkně..snad s tím něco už konečně udělají, když už mají tak často tu maintenance.