Clicky

Jsme největší československé diskusní fórum zaměřené na online podnikání, investice a další formy internetového výdělku.

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

x.misty
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Extrabitcoin - extrabitco.in

ned 12. úno 2017 19:42:55

Extrabitcoin

Na screenu je vidět, že jsem správně vybral 1. minci.

Obrázek

Jednou za 5 minut 75 satoshi.

Platba na Faucetbox.

Zároveň je možnost zkusit štěstí při zvolení 1 mince ze 4 a získat dalších 75 satoshi.
Mně se to povedlo ze 3 pokusů v 2. a 3. případě.

Také jednou za hodinu je losována adresa BTC peněženky. Kdo je vylosován, tak dostane 1000 satoshi.

ZDE
Díky  :)

Reklama

nairi
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Extrabitcoin - extrabitco.in

ned 11. pro 2016 11:09:32

Bohužel , extrabitcoin již pád dní nefunguje , a faucetbox.com , na který odesílali některé faucet stránky s BTC , vydfelané satoshi a BTC sice funguje ,ale čekám 7 dní na vydelané satoshi, které jsem si dala převést z faucetbox na blockchain peněženku , Faucetboc končí provoz , hromada stranek s nimi ukončila spolupráci ,proto jestli tam máte nějaké satoshi přeposlat co nejdříve do peněženky .