Clicky

Napadlo Vás někdy, proč téměř všechny HYIPy během krátké doby SCAMnou?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

mira
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Myfxmoney investice

stř 08. bře 2017 18:15:27

Ahoj lidi, koupím od vás vaše investice v myfxmoney.com. Dávám 5% ze sumy vkladů minus výběrů. Platím BU, PP nebo hotově přes dobírku. Jediné co je pro to potřeba je uzavřít smlouvu o prodeji dluhu - vše připravím nemusíte se bát jde pouze o formalitu, vše naprosto srozumitelné a žádné složitosti. Využijte jednu z posledních možností něco získat zpět. Nabídka je vhodná spíše pro lidi kteří to dále nechtějí oficiálně řešit nebo se v tom dále osobně angažovat nebo do toho strkat nějaké další peníze a přesto chtějí alespoň něco ještě získat zpět. Garantuji že nebudete muset se účastnit žádných soudních procesů a podobně. Případné dotazy rád zodpovím pište buď sem do topicu a nebo mě do PM.

Díky.
M.

Reklama

w333
Poděkování: 2 | 0

Re: Myfxmoney investice

čtv 09. bře 2017 10:06:35

Nejako malo 5% nie?

mira
Autor tematu

čtv 09. bře 2017 10:39:38

Jak jsem psal - moje nabídka je určena především pro lidi co to oficiálně řešit nehodlají a přišli by tak stejně o vše. Tedy díky této nabídce můžou získat alespoň těch 5%, což je sice málo, ale vzhledem k situaci si myslím, že stále lepší něco než vůbec nic.Práce s tím prodejem není žádná kromě podpisu smlouvy, což jde mimo jiné provést i nadálku prostřednictvím pošty. Při částce 10000 Kč (přičemž hodne lidí v tom ale utopilo peníze mnohem vyšší) těch 5% vychází na 500 Kč, což si myslím, že za podepsání papíru a odeslání poštou není vůbec málo, oficiální platy v zaměstnání jsou myslím nižší za takovéto administrativní úkony. :) Takže je to na každém jak si to rozmyslí a pro co se rozhodne. Nicméně můžu říct, že zájemci jsou a ne málo, tedy dost lidí se při možnosti dostat 5% nebo nic, rozhodne pro těch 5%. A jak už se hodně lidí v té fb skupině přímo vyjádřilo, počet lidi co to hodlají řešit jde spočítat na prstech jedné ruky, což je skutečně s podivem na to kolik těch investorů bylo..

krasl

čtv 09. bře 2017 12:16:34

Ahoj, mám u p.Kuby 35000, dostal bych za to ty 2000?