Zdravím, je mi to blbý takhle psát po internetu,ale nevím,kde jinde začít než na stránkách a fórech jako zde, není tu někdo kdo nakupoval nebo platil za psc a zůstal mu zbytek,který nepotřebuje cca 5-10,- si myslím,že stačí,když víc tak budu jen rád,ale budu moc rád i za malý zůstatek,nebudu říkat,že bych to vrátil,ale kdybyste měli nějaký projekt jako já(my) nebo tak a potřebovali byste sdílet někde nebo klikat na reklamy tak s tím samozřejmě mít problém nebudu!

Zůstatek není samozřejmě ,že bych to z vás chtěl vytahat,ale děláme na menší projektu a o nadaci nebo pomoc fakt nejde,abyste si hned nemysleli

Ale prostě takový menší projekt,o kterým se zatím nechci moc zmiňovat,ale určitě ho tu časem uvidíte a každý takový zůstatek může pomoct,protože vím,že většina vidí,že má zůstatek 2,- a vyhodí to zbytečně.Kdyby se někdo takový teda našel tak prosím SZ a samozřejmě bych vám to následnou odpovědi zkusil popsat tento "mini" projekt,děkuji moc.