Nasel jsem docela zajimavy clanek na tento "byznys". Autor tam popisuje sve zkusenosti s jejich produktem tedy to co jim ma vynaset penize. Z meho pohledu jen'dalsi nesmysl. Kdyz se nad tim clovek poradne zamysli ktere sazkove kancelare by se nechali okradat o takove penize?
Vsak si to prectete https://www.prace-z-domu.com/webet4you- ... ni-byznys/