Clicky

Věděli jste, že si na našem fóru můžete i vydělat? Registrací účtu získáváte možnost sbírat BTC odměny z našeho krypto faucetu!

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

stevens129
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Prosím pomozte, rozhoduje se o vítězi!!!

pon 27. led 2014 18:00:18

Ahoj, chtěl bych se na vás jednou s něčím taky obrátit, byl bych rád, kdyby jste mi svými cca 5sek.undami vašeho života pomohli v soutěži. Končí totiž za 2 dny a je to natěsno. Celou dobu jsem to nechal na lidech, ale teď chci trochu zabojovat. Nejsem jeden z těch, kteří by po vás jen něco chtěli, myslím, že kdykoliv tady někdo něco potřeboval, tak jsem i celkem poradil, jak v PM, tak přímo v topics, takže by jste mi mohli taky projednou pomoct. Je potřeba jít zde http://pitbikemania.cz/gallery.php?a...z&media_id=131 a kliknout na ''Zobrazit / Skrýt ovládací panel'' a zde kliknout na známku 1. Toť vše, takže celkem se jedná o 3 kliknutí myší a klasickému člověku to zabere cca 10s. Díky všem.

If you don't design your own life plan, chances are you'll fall into someone else's plan. And guess what they have planned for you? Not much. #ypr

Reklama

kajak
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Prosím pomozte, rozhoduje se o vítězi!!!

pon 27. led 2014 20:42:29

nikde tam nevidím Zobrazit / Skrýt ovládací panel

FreeBitcoin - každou hodinu
Cliquo - platící klikačka
PTC-Buxclix - platící a prověřená klikačka
MoneyEarning - web, hádej o čem...:)