Clicky

Věděli jste, že i na finančním letadle (HYIPu) nebo matrixu je možné vydělat?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

mcmanny
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Papyal-problém

úte 04. bře 2014 13:16:10

Stalo sa už niekomu,že sa nedá z paypalu posielať $$$ na iný paypal? Už niekoľko rokov úspešne využívam paypal,doteraz bez problémov,avšak teraz mi nechce odosielať peniažky na iné paypal účty,mám na paypale dostatočnú sumu a ani tak to nefunguje.
Výber na kartu ide bez problémov,zatiaľ...
Pri odosielaní na iný paypal účet,na ktorý som v minulosti už platbu zasielal sa zobrazí hore toto: ERROR We're sorry, but we can't send your payment right now. Pred pár dňami som písal na podporu a zatiaľ sa neozvali. Neviete niekto poradiť ? Ďakujem.

Reklama

mcmanny
Autor tematu

Re: Papyal-problém

stř 05. bře 2014 9:23:42

Prosím Vás nikto neporadí? Z paypalu mi neodpovedajú...

martanka

pát 07. bře 2014 1:43:08

Dala jsem do googlu pay pal česky. Vylezlo několik adres a myslím, že by mohly být dobré.

DanaMala

pát 07. bře 2014 10:45:36

Našla jsem na jednom fóru tuhle odpověď:

Tohle se resilo nekdy okolo srpna lonsleho roku, problem byl na strane Paypal, objevoval se u debetnich karet. Uz pry vse dali doporadku. Takze doporuceni jsou tri:
•promazat cache prohlizece, ze ktereho platbu provadite (pripadne zkusit jiny, Chrome, Firefox)
•kontaktovat banku, tohle jsme zde take resili, napriklad CSOB zmenila nejake nastaveni v bezpecnosti, pak platby par lidem prestaly ‚fungovat‘
•pokud nic nepomuze, kontaktovat primo PP a ptat se, v cem je problem (za predpokladu, ze na uctu je samozrejme dostatecna hotovost :] ..)

Jumrl

pon 07. dub 2014 17:34:24

Zdravim, mám stejný problém s tou hláškou
We're sorry, but we can't send your payment right now. Chtěl bych se zeptat, jestli jste to někdo vyřešili, psal jsem jimk na podporu, ale vždy mi odnich příjde jakési desatero na email, které je mi na 2 věci ( zřejmně to rozesíla robot nebo tak něco) , spíše bych potřeboval, aby se mi k tomu vyjádřil člověk odnich a případně to opravil? Nevíte tedy někdo kam přesně napsat? Díky