Lidi neví někdo jak se menuje ta měna, dá se taky těžit jak BTC a jak se ted někdy bude volit v USA novej prezident tak jeden z nich kterej by měl jít kandidovat tak má podporovat tu novou měnu. A vsadím se že jestli lidi nebo poslanci (nevím kdo bude volit) toho prezidenta zvolí (velká šance) tak ta měna hrozně stoupne tak bych ji chtěl pár nakoupit.
A prototo se ptám neví někdo jak se menuje ? Saslech sem o ní někde ale nevím jak se menuje, zapomněl jsem...
