pát 02. kvě 2014 23:23:43
Jediný takhle aktivní je Legend - Který nejspíše poslal body Wolverinovi, potom Besmart aka Bewas - Ten se snažil získat VPM podvodem nebo porušováním pravidel, potom CJNERO který se rozjel s hyipama a já, jenomže psát, hlídat je tu moje práce.
Tak za 1. Body podvodem sem nezískával, registroval se tu otec a nevěděl co to je tak sem mu řekl ať mi to pošle..
Za 2. Už jste mi strihli 200 - 250 VPM ( Teď přesně nevim ) a + mi ještě kolem 50 zmizelo jen tak -_-
za 3. A hlavně teď neřikej zas že tu spamuju nebo tak, jelikož jediný spamování ode mě bylo ještě dávno před VPM abych měl hodně příspěvků ( dělám to na každym foru ) a jak sis mohl všimnout už sem nepíšu skoro vůbec, a to jen z důvodu že tu pár lidí pořád dokola spamuje buxhostový klikačky