Jojo taky budu spekulovat na pokles u intervenci a
SatoshiFX jaky instrument k te spekulaci pouzivas, ja jsem koukal tedy na standardni CFD, jenze kvuli nocnim swapum tam kazdy den drzeni pozice vyjde na docela palku, takže pokud to chce CNB třeba jeste nejaky ten mesic drzet tak by se to hodne prodrazilo... cetl jsem u patrie ze pro spekulaci na posileni CZK doporucovali pouzit menove forwardy. tak tedka nevim
BloodyMary hmm me jede serverovy cas normalne, treba mas jen nastavenou u sveho profilu jinou casovou zonu
