Clicky

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Phillipe
Autor tematu
Poděkování: 8 | 11
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Konec Czemoney.com?

stř 12. čer 2019 15:52:33

Možná někteří zde také znáte fórum czemoney.com tematicky zaměřené podobným směrem jako tohle forum. Už zhruba dva dny nedeje, nemáte někdo info jak to s tím vypadá? Případně zda nejde o jeho konec?

Reklama

Nostromo
Poděkování: 0 | 0

Re: Konec Czemoney.com?

úte 10. zář 2019 18:14:55

Psal, ze czemoney neproda - je na prodej, jak tu nekdo psal.
Pokud psal, ze s daty nic nebude delat - da se tomu verit?

Na 99,999% ne. :-(

vlazy
Poděkování: 1 | 0

stř 11. zář 2019 11:18:47

Messalovi se samozřejmě věřit nedá. Mohl nebo ještě možná může s tou databázi z CZEmoney udělat cokoliv, tj. i to co se nám nemusí líbit. Tvrdit ale, že se někdo může lehce dostat k databázi mi připadá přehnané pokud k tomu nejsou nějaké informace co s tím udělal. Možné je asi vše, ale to jsou asi jen ničím podložené dohady. Já si myslím, že to jen tak jednoduše a nenávratně smazal, ale klidně to může být i jinak.

Phillipe
Autor tematu
Poděkování: 8 | 11

sob 14. zář 2019 14:52:37

Já jsem přesvědčenej, že to nesmazal, ale někde si to zazálohoval, co kdyby náhodou se mu to mohlo někdy hodit.  Vedle toho, jakou mají takové údaje cenu. Však na celém takovém projektu jsou vždycky nejcennější všechny ty uživatelama vytvořený a nashromážděný data. Jenže co s tím, stejně s tím nic nejde udělat, když to prodá tak to prodá, nad tím má kdokoliv z nás těžko nějakou kontrolu.

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9