Clicky

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Phillipe
Autor tematu
Poděkování: 8 | 11
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Konec Czemoney.com?

stř 12. čer 2019 15:52:33

Možná někteří zde také znáte fórum czemoney.com tematicky zaměřené podobným směrem jako tohle forum. Už zhruba dva dny nedeje, nemáte někdo info jak to s tím vypadá? Případně zda nejde o jeho konec?

Reklama

vlazy
Poděkování: 1 | 0

Re: Konec Czemoney.com?

stř 26. čer 2019 21:08:59

Phillipe:
Já neznám angličtinu a tak jsem z toho sedo vyčetl pouze, že je na prodej doména czemoney.com. Příliš se mi nechce věřit, že by to někdo kupoval kvůli databázi a heslům které tam asi budou aby to pak mohl zneužít k pokusu vykrádání internetových peněženek, ale kdo ví jestli se i takoví vychytralí grázli nenajdou. Myslím, že by to bylo asi dost riskantní. Také si myslím, že by bylo lepší kdyby to messal někomu daroval nebo prodal za nějakou symbolickou částku, ale předpokládám, že jemu asi jde pouze o peníze které z toho může získat a na uživatelé kteří tam byli registrovaní kašle nebo co se s tím po prodeji dál stane ho už nezajímá a je mu to asi jedno.

Phillipe
Autor tematu

stř 26. čer 2019 22:11:50

vlazy: Taky mi to zpočátku nepřišlo moc pravděpodobný, ale zase nadruhou stranu, kdo by to jinak koupil za 26 000 Kč... Na czemoney jsem průběžně a s přestávkama chodil od nějakýho toho roku 2009 a za celou dobu je teda tohle asi největší překvapení a máš pravdu, že bych to taky do messala neřek, že to takhle ze dne na den zatne, bez jediného komentáře nebo alespoň jakéhokoliv zdůvodnění nebo vyjádření. Díval jsem se, že celkem dost lidí z czemoney postupem času přelezlo sem, některé ty přezdívky, když to tu tak čtu mi jsou celkem povědomé z czemoney.
Naposledy upravil(a) Phillipe dne stř 26. čer 2019 22:12:15.

vlazy

stř 26. čer 2019 23:29:06

Možná, že za ty peníze za které to messal chce prodat se ani žáden zájemce nenajde a nakonec bude muset jít s cenou dost hodně dolů pokud to vůbec bude chtít prodat a nebo to nabídnout k prodeji někam jinam. CZEmoney bylo česko-slovenské fórum a o to asi jen tak někdo ze zahraničí nijak velký zájem nebude mít. Možná se mýlím, ale předpokládám, že to sedo kde to nabízí mezi Čechy a Slováky příliš známé nebude.
Že by to bylo nějaké velké překvapení to bych ani neřekl. Pamatuji si, že už kdysi dávno messal na CZEmoney psal, že dost vážně zvažuje zrušeni tohoto fóra. Myslím, že to byla jen otázka času kdy to udělá. Mohl ale o tom dopředu dát vědět, že to bude rušit a nějak nás na to připravit. Předpokládám, že se asi chtěl vyhnout přesvědčování aby to ještě zvážit a CZEmoney nerušil.

Phillipe
Autor tematu

čtv 27. čer 2019 9:11:52

Tak nakonec za to z vélké části může asi i ten velký pokles návštěvnosti.

vlazy

čtv 27. čer 2019 12:53:36

Návštěvnost tam sice dost klesla, ale myslím, že to nebyl hlavní důvod proč to messal zrušil. Už delší dobu ho toto fórum téměř vůbec nezajímalo a nebyl tam nijak aktivní a tak aby se o to nemusel starat tak to raději zrušil. Je to můj názor na to, ale jak to je ve skutečnosti to ví jen on.

no.stromo
Poděkování: 0 | 0

úte 09. črc 2019 10:01:46

I když jsem tam poslední roky už moc aktivní nebyl, tak jsem si tam alespoň občas přišel to forum pročist. Docela blbý, že to prostě celý takhle odstranil.

vlazy

úte 09. črc 2019 11:57:33

Blby to je, že CZEmoney jen tak ze dne na den skončilo bez jakéhokoliv oznámení předem. Dívám se ale, že i zde na PAYOUT.CZ to je s aktivitou docela dost mizerné a tak kdo ví jestli i toto fórum někdy podobně neskončí. Asi už není takový zájem o diskuzi na téma výdělku na internetu tak jak to bylo kdysi.

Grow
Moderátor fóra
Poděkování: 1 | 10
Hodnocení: 3 (100% Pozitivní)

úte 09. črc 2019 13:22:14

vlazy píše:Blby to je, že CZEmoney jen tak ze dne na den skončilo bez jakéhokoliv oznámení předem. Dívám se ale, že i zde na PAYOUT.CZ to je s aktivitou docela dost mizerné a tak kdo ví jestli i toto fórum někdy podobně neskončí. Asi už není takový zájem o diskuzi na téma výdělku na internetu tak jak to bylo kdysi.
Máš pravdu v tom, že ta aktivita tady je poměrně horší, než byla kdysi, nicméně se s tím snažíme něco dělat.

vlazy

úte 09. črc 2019 15:16:14

Snaha něco dělat s aktivitou zde na fóru sice může být, ale když lidi o diskuzi nebudou mít zájem tak to asi stejně příliš nepomůže. Nevím jak hodně je mezi lidmi PAYOUT.CZ známým fórem, ale já jsem o něm až do nedávna ani nevěděl. O PAYOUT.CZ jsem se dověděl až když jsem začal hledat nějaké informace proč nefunguje CZEmoney a Google mi mj. našel tuto diskuzi.

no.stromo
Poděkování: 0 | 0

úte 09. črc 2019 16:16:49

vlazy
 no jo co naděláme, obávám se, že czemoney už prostě nebude, škoda tý komunity a historie. přecijenom člověk se někde spoustu let plácá, tráví tam spoustu hodin tvořením obsahu a diskusema a pak to nějakej vůl pár kliknutíma vymaže. :roll:

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7