Clicky

Věděli jste, že si na našem fóru můžete i vydělat? Registrací účtu získáváte možnost sbírat BTC odměny z našeho krypto faucetu!

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

FromlJan
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Jak si založit vlastní klikačku

sob 25. kvě 2013 19:49:03

Ahoj,
zajímalo by mě jestli někdo z Vás má nějaké zkušenosti se založením vlastní klikačky. Předem dík za odpověď

http://www.facelist.sk/?a_aid=5276a7b3835f1 = peníze se sypou samy
http://www.probux.com/?r=Ralfik1986 = Probux - vysoké výdělky
http://www.triplerbux.com/?ref=ralfik = Triplerbux - prvních 10 000 členů navýšení na prémium členství zdarma

Reklama

Bewas

Re: Jak si založit vlastní klikačku

pát 20. pro 2013 21:54:58

Ne ty si to nezrušil, když se kouknete na jeho předchozí klikačku ( zaklikaj.8u.cz ) tak uvidíte, že účet nebyl spárován s mojeid a byl 30 dnů bez přístupu.. tudíž žádné "prolomení šifrování" a žádý "hacker"

Obrázek

Scorpy
Poděkování: 0 | 1

sob 21. pro 2013 10:23:28

Každý své neschopnosti říká jinak, někdo i třeba prolomení šifrování. Myslím, že si každý o autorovi udělal obrázek sám.

Koupím BTC za PayPal - Směna až do výše 500$! (Více informací v tématu nebo přes SZ)

deathpenalty

čtv 24. dub 2014 23:18:20

Já si myslím, že nejjednodušší je koupit Evolution script a něco do toho investovat. Jinak by mě zajímalo, jestli se někde dá sehnat script podobný jako u probuxu.

express

pát 25. dub 2014 11:52:47

Já si myslím, že nejjednodušší je koupit Evolution script a něco do toho investovat. Jinak by mě zajímalo, jestli se někde dá sehnat script podobný jako u probuxu.
Jinak by mě zajímalo, jestli se někde dá sehnat script podobný jako u probuxu.

Ako to presne myslíš? - "podobný jako u probuxu"
- každý script je rovnaký! rozdielnosti sú len vo vzhľade (dizajne) a vo funkciách

Mám 2 auroraGPT klikačky, ale zmenil som za pomoci css ich vzhľad (zobrazenie linkov k reklame):
1.
Obrázek

2.
Obrázek

Takéto vzhľadové zmeny sa dajú spraviť v celom základnom scripte.

Zakúpením addons si funkcie scriptu rozširuješ: Max Downline, Adgrid, Clicks Chart, Loading Bar, Focus Timer, Autosurf, Stepped Payout, Progress Bar, Fixed Ads, admin ads, Global Purchase Contest Addon, Rent Referrals, Verify Site, OfferWalls, Virool videos, Mochimedia games..........

Pri používaní niektorých addons musíš mať účet aj na inej stránke:
OfferWalls - podľa toho, ktoré chceš používať (Matomy, SuperRewards, CrowdFlower....)
Z týchto stránok potom získaš: API Key, Security Key........ - tieto potom použiješ vo svojom addone, aby sa ti zisk pripisoval na účet.

Takže celkovo povedané na scripte ani tak nezáleží, skôr na vzhľade a funkciách.

Obrázek