Clicky

Věděli jste, že ve fóru nazvaném SCAMs naleznete veškeré nabídky, stránky a projekty, které jsou považovány za podvodné?

vlazy
Autor tematu
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  83,86
Hodnocení: 0

Identifikační prostředek NIA ID

čtv 09. črc 2020 21:19:22

V internetu jsem náhodně natrefil na nějaký Identifikační prostředek NIA ID a zajímalo by mne co a pro koho to je, zkušenosti s tím od těch co to možná používají atp.. Na stránkách toho je k tomu spousta informaci, ale nevím jestli jsem vše dobře pochopil. Zajímá mne např. toto:
  • Je to pouze pro právnické osoby (podnikatele s IČO) a nebo i pro fyzické nepodnikající osoby?
  • K čemu všemu je to dobré a kde všude je to možné použít? Pochopil jsem, že by to asi mohl být prostředek na identifikaci lidi při komunikaci na dálku přes internet s úřady, firmami atp. tam kde identifikace je vyžadována a že je s tím možné vyřizovat různé záležitosti přes internet bez nutnosti návštěvy úřadů. To by se možná mohlo občas hodit.
  • Je registrace do toho zdarma a nejsou tam nějaké poplatky např. roční, za každé použití, za SMS atp.?
  • Pochopil jsem dobře, že je to celé provozované českým státem?
  • Můžou úřady prostřednictvím toho registrovaným lidem zasílat i nějaké úřední věcí a komunikovat tak s lidmi podobně jako např. přes datovou schránku?
  • Jaké zkušenosti s tím máte vy co už to možná používáte a jak to hodnotíte?

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

kolomanko (1),
elis09 (1),
xdatalive (1),
tom45 (1),
strachan (1),
Cheezy (1),
Kraken (1),
vlazy (1)