Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
jjohny
Autor tematu
Příspěvky: 227
Registrován: úte 04. pro 2012 15:32:57
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Bewas - Podvodník

stř 17. pro 2014 19:31:55

Původně bych takový příspěvek vůbec nepsal, ale když jsem obdržel negativní hodnocení od uživatele Bewas.

Napsal mi soukromou zprávu, jestli bych mu nepůjčil 50k satoshi, s tím, že mi to do 30 hodin splatí a navíc něco přeplatí (podotýkám, že jsem žádný "úroky" nechtěl). Po 4 dnech jsem mu napsal, že už je to nějakých dlouhých 30 hodin. Poté psal on, že moji původní BTC adresu už nemá, tak ať mu ji pošlu. Od té doby nereaguje a na forum chodí a komentuje příspěvky. Napsal jsem mu negativní hodnocení, na které reagoval negativním hodnocením na mou osobu a nebyl schopný do něj ani napsat za co mi ho dal.

Žádám od tohoto "trotl" uživatele, aby mi podal vysvětlení, nebo důkaz, že mi peníze poslal. Já můžu doložit všechny zprávy + výpis z BlockChainu ..

Varuji všechny, aby s tímhle člověkem NEOBCHODOVALI !

Navštivte můj web věnovaný Bitcoinu.
Naleznete zde seznam faucetů a denně aktualizované nejnovější faucety.
 
Bewas
Příspěvky: 516
Registrován: ned 20. říj 2013 14:08:32
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Bewas - Podvodník

stř 17. pro 2014 21:10:55

sem tě neignoroval jen prostě semm nechtěl odepsat.. a hlavne hroznej "pojeb" když je to jen pár centů a já ti neřekl že ti to nedám, jen že čekám až budu moct

 
jjohny
Autor tematu
Příspěvky: 227
Registrován: úte 04. pro 2012 15:32:57
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Bewas - Podvodník

stř 17. pro 2014 21:12:49

Nejde mi o těch 20 centů nebo kolik to je, ale o princip. A já jsem řekl něco takovýho, jakože jsi mi řekl, že mi to nedáš ? Prostě si mě ignoroval a neodepisoval a myslel sis, že se na to vys*ru.

Navštivte můj web věnovaný Bitcoinu.
Naleznete zde seznam faucetů a denně aktualizované nejnovější faucety.
 
Uživatelský avatar
Legend
Moderátor fóra
Příspěvky: 985
Registrován: sob 29. zář 2012 18:15:24
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Bewas - Podvodník

stř 17. pro 2014 21:31:44

přečti si ten můj první příspěvek ještě jednou.. psal sem že jen čekám než mi přijdou prachy z freebitco.in

Pokud vím, tak výplaty z freebitco.In chodí vždycky v pondělí. Dal bych tomu čas do pondělí, a pokud by ti je i tak neposlal. Tak bych to poslal adminům. Teď to zatím řeším jen já.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti