Clicky

Věděli jste, že registrací účtu a přihlášením se Vám na tomto fóru přestanou zobrazovat reklamní bannery a prvky?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

Standikok
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Payza - Payza.com

stř 15. úno 2017 15:23:53

Payza (dříve AlertPay)

Způsoby dobití a výběru účtu (balance): Bankovní převod, platební karta, směnárny.
Poplatky: Příchozí platba za 0.25 + 2.5%
Refundy: Nabízí možnost refundu.

Platby jsou prováděny okamžitě.

Registrace ZDE

Reklama

postcd

Re: Payza - Payza.com

pát 09. lis 2012 15:48:19

Nedávno mi blokli účet, PZ je docela dobrá a používaná ale má drahé poplatky jako paypal. Většinou za přijetí platby se zaplatí asi 4%

Ještě dodám že už se mi nejméně 2x stalo že mi někdo poslal peníze a po poskytnutí služby byly peníze strženy s důvodem Fraud takže jsem přišel o peníze.

- Mám Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, Egopay, vyměním za koruny
- zajistím webhosting, proxy
Kontakt: Online chat a email

Aneb9

pon 13. kvě 2013 10:03:41

S Payzou jsem spokojena, vživotě mi nic " nedefraudovali".

norjed

úte 14. kvě 2013 22:26:16

Standardni kvalitni penezenka.. mensi byrokrati jak PayPal.. doporucuju v kombinaci s PayPalem pouzivat, pro mne cislo 2 mezi penezenkama..

Mac

stř 15. kvě 2013 0:40:02

Nedávno mi blokli účet, PZ je docela dobrá a používaná ale má drahé poplatky jako paypal. Většinou za přijetí platby se zaplatí asi 4%

Ještě dodám že už se mi nejméně 2x stalo že mi někdo poslal peníze a po poskytnutí služby byly peníze strženy s důvodem Fraud takže jsem přišel o peníze.Nedělej levotu, nebudeš mít problémy. ;)

"- LibertyReserve, Perfect Money, PayPal, Neteller, Payza atd. vyměňuji" - Určitě vše (i)legall! :lol:

manchesterunited

stř 15. kvě 2013 0:49:43

Pro mě taky je to dobrá online peněženka a též bych ji udělil 2. misto (1. je Paypal)

Aneb9

stř 15. kvě 2013 6:49:47

Také kombinuji Payzu a Paypal. Některé stránky nemají obě, anebo si vybírám peněženku podle výši stržených poplatků za cashout, je to vcelku výhodné.

petraval

ned 30. čer 2013 16:36:15

Dobrý den,

prosím o pomoc. Při registraci na payza.com jsem zvolila účet Starter, podařilo se mi i správně zadat číslo bankovního účtu v ČR a nechala jsem si na účet Payza poslat 1dollar. Při pokusu o výplatu na účet v ČR (zda vše funguje) se ale vyskytl problém a výplata nefunguje.
Postupuji:
Withdraw funds - Bank transfer - From balance: U.S.Dollar - banka je již přednastavena - Amount dám 1 dollar a NEXT - v tuto chvíli se objeví chyba:
The following errors occurred:
The minimum amount is 150.00 CZK. Please re-enter your amount.

nejdou mi sem vložit screeny obrazovky počátečního stavu a konečného, proto prosím o kontakt na e-mail seashell@centrum.cz a já je zašlu.

prosím o radu, kde postupuji špatně. děkuji

Brona007

ned 30. čer 2013 16:55:42

Dobrý den,

prosím o pomoc. Při registraci na payza.com jsem zvolila účet Starter, podařilo se mi i správně zadat číslo bankovního účtu v ČR a nechala jsem si na účet Payza poslat 1dollar. Při pokusu o výplatu na účet v ČR (zda vše funguje) se ale vyskytl problém a výplata nefunguje.
Postupuji:
Withdraw funds - Bank transfer - From balance: U.S.Dollar - banka je již přednastavena - Amount dám 1 dollar a NEXT - v tuto chvíli se objeví chyba:
The following errors occurred:
The minimum amount is 150.00 CZK. Please re-enter your amount.

nejdou mi sem vložit screeny obrazovky počátečního stavu a konečného, proto prosím o kontakt na e-mail seashell@centrum.cz a já je zašlu.

prosím o radu, kde postupuji špatně. děkuji

Postupuješ správně,ale výplatní minimum je 150Kč jinak peníze nevybereš!!!Jestly je chceš vybrat zpět musíš doplatit rozdíl,ale počítej s poplatkama!Jinak je zbytečné ověřovat učet jestly to máš jen pro výdělky na netu !!!

Mac

pon 01. črc 2013 19:53:43

1 USD = 19 něco CZK - nechce se mi hledat ;)

js4343

pát 19. črc 2013 16:14:04

Může mi někdo poradit, když převádím prachy z účtu na payzu je tam 12 míst číslo účtu, já mám na internetbankingu jen 10 míst hlavní účet, ale nepoznám co z toho je předčíslí. Prosím napište mi kdyžtak číslo účtu