Clicky

Věděli jste, že i na finančním letadle (HYIPu) nebo matrixu je možné vydělat?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Uživatelský avatar
PayoutCZ
Administrátor fóra
Autor tematu
Příspěvky: 96
Registrován: stř 18. led 2017 19:30:08
Poděkování: 3 | 20
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 1 (100% Pozitivní)

Přesměrování na externí odkazy přes Sur.ly

ned 30. dub 2017 10:54:54

Ahoj,

Fórum začalo používat přesměrování na externí odkazy umístěných v příspěvcích přes službu Sur.ly. Veškeré odchozí odkazy jsou tedy v tomto tvaru: http://odkaz.payout.cz/s/payout.cz/. Služba Sur.ly zajišťuje bezpečný přechod na externí odkazy tím, že porovnává cílové stránky s databází SiteAdvisoru a v případě, že je cílová stránka označena za phishing, scam, spam, malware, warez, porno, atd... tak o tomto uživatele ještě před přesměrováním předem varuje. Zároveň spammeři ztrácí zájem o zasílání příspěvků čistě za účelem vytvářením backlinků a spamu, jelikož tento postup ztrácí smysl.

V budoucnu bude možné pro jednotlivé uživatelské účty Sur.ly přesměrování vypnout a používat starý způsob, tedy přímé odkazy. :)

Jste na tomto fóru poprvé? Pak by vás možná mohla zajímat tato stránka.
V rámci tohoto fóra platí jistá pravidla. Najděte si prosím minutku k jejich pročtení.

Obrázek
 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host