Clicky

Jsme největší a nejstarší československé diskusní fórum zaměřené na různé formy online podnikání, investicí, kryptoměn a internetového výdělku.

 
Uživatelský avatar
payout
Administrátor fóra
Autor tematu
Příspěvky: 118
Registrován: stř 18. led 2017 19:30:08
Poděkování: 4 | 27
PAYOUT CASH:  -51,76
Hodnocení: 1 (100% Pozitivní)

Payout.cz v2.0

stř 18. led 2017 22:24:35

Hezký den,

Tak tedy proběhl upgrade fóra, vše by mělo fungovat tak jak se očekává, avšak přecijen v případě zjištění nějakých nefunkčností dejte prosím vědět do sekce Bug reportu, ať to doladíme. Průběžně za pochodu bude ještě docházet k menším organizačním změnám v jednotlivých sekcích fóra, případně k dodělávkám grafických nedostatků.:)

Co je nového oproti předchozí verzi?
 • Forum je o poznání živější díky integrovanému AJAXu.
 • Design je responsivní, tedy se dokáže automaticky přizpůsobit různým rozlišení a nedochází tak k deformaci stránek.
 • Do příspěvků je možné vkládat mediální odkazy, které následně fórum zobrazí přímo v příspěvku. V současnosti jsou podporovány tyto služby.
 • V sekci Tržiště funguje obchodní modul, který umožňuje vytvářet témata typu Nabídka, Poptávka a Směna, kde uživatelé mají možnost v rámci tohoto tématu hodnotit zakladatele. Veškerá hodnocení jsou navázána na dané téma.
 • Nově je možné účet zde na fóru propojit s účtem na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+, Youtube, Blogger a OpenID, kdy lze následně pro přihlášení používat účet sociální sítě. Fórum k Vašemu heslu na sociálních sítích přístup nemá, ověření totožnosti už. jménem a heslem probíhá na sociální síti, která zašle potvrzení fóru, a to následně provede přihlášení. Není třeba se tedy obávat bezpečnosti. Stávající uživatelé mají možnost svůj účet napojit na sociální síť přes odkaz v uživatelském panelu.
 • A spousta dalších méně podstatných změn především grafického rázu.

Co nového se ještě chystá?
 • Znovuzprovoznění automatického postování nově vytvořených témat do naší FB skupiny. HOTOVO.
 • Automatická kontrola názvu témat, zda splňují formální požadavky. Tedy například formu FIRMA - firma.com, FIRMA - http://www.firma.com, apod. tak aby se dosáhlo sjednocení formy názvů. Místo pro krátký bližší komentář je v popisu daného tématu. HOTOVO.
 • Automatická kontrola a upozorňování autorů na hrozící duplicitu tématu. Již při vytváření nového tématu, po vyplnění názvu dojde k porovnání tohoto názvu s názvy již existujících témat ve všech sekcích fóra, kdy v případě shody bude autor upozorněn na možnou hrozící duplicitu, ještě před samotným vytvořením tématu. Toto by mělo omezit vznik duplicitních témat a zajistit autorovi původního tématu exkluzivitu spolu se soustředěním veškerých tematicky shodných diskusí do jediného odpovídajícího tématu. Dále se však předpokládá, že autor bude své téma průběžně alespoň minimálně spravovat, autorem dlouhodobě opuštěná témata budou postupována případným dalším zájemcům, kteří budou mít možnost převzít správu daného tématu a v prvním příspěvku si nahradit svůj affiliate link. Jediná sekce bez omezení duplicit zůstane nadále Refbacky, Cashbacky, Downline Building. HOTOVO.
 • Možnost převzít správu tématu. Tato funkce navazuje na předchozí bod. Po určité dostatečně dlouhé době neaktivity původního autora tématu, bude možnost správy daného tématu automaticky nabídnuta dalším členům fóra, kteří se při využití této nabídky stanou novými autory a správci daného tématu, přesněji prvního (zakládajícího) příspěvku tématu s právem umístit si do něj svůj affiliate link. Funkce bude pracovat na principu kdo dřív přijde ten dřív mele.
 • Automatický systém pro výměnu backlinku s fórem. V patičce fóra se v průběhu času postupně začnou zobrazovat odkazy na webové stránky tematicky obdobně zaměřené jako toto forum. Každý webmaster bude mít možnost vyměnit si backlink s naším fórem, za předpokladu, že jím spravovaný web bude tematicky obdobného ražení jako toto forum, dále v českém nebo slovenském jazyce a po stránce návštěvnosti a ranků na stejné nebo vyšší úrovni než toto fórum. Splnění těchto podmínek bude automaticky vyhodnoceno na základě Alexa rankingu.
 • Skrytí veškerých reklam a bannerů pro registrované uživatele. Registrovaným uživatelům se po přihlášení nebudou zobrazovat žádné obtěžující reklamní prvky. Nepřihlášeným uživatelům se budou veškeré reklamní prvky zobrazovat i nadále tak jako doposud. HOTOVO.
 • Umožnění přístupu k fóru přes aplikace typu Tapatalk a obdobné. HOTOVO.
 • Možnost poděkovat autorovi vlákna. V případě, pokud budete s vláknem spokojeni, můžete jeho autorovi poděkovat. Systém děkování, bude přímo napojen na systém hodnocení témat, kdy téma s největším počtem poděkování obdrží hodnocení 100% a vlákno s nejmenším počtem poděkování obdrží hodnocení 0%. HOTOVO.
 • Stránka 'Jste zde poprvé?'. V rámci zkvalitňování fóra bude zavedena stránka JSTE ZDE POPRVÉ?, na které bude sepsán krátký rozcestník pro nově příchozí návštěvníky, tak aby se na tomto fóru rychle zorientovali, zjistili jak to tu chodí, kam co patří a co kde najdou a mohli se tak snadno zapojit do komunity. Na tuto stránku budou také přesměrováni při prvním přihlášení všihni nově registrovaní uživatelé. HOTOVO
 • Komunitou řízené moderování obsahu fóra. S postupem času bychom chtěli přesunout moderování obsahu fóra více na komunitu formou hlasování. Tzn. úkony jako přesun tématu do jiné sekce, ban uživatele, označení tématu jako SCAM nebo VYŘEŠENÉ, a další obdobné funkce bude kromě moderátora a autora tématu moci provádět komunita a to formou hlasování, kdy daný úkon bude přijat v případě odhlasování většinou komunity. Jedná se tedy však spíše o běh na delší trať - nejedná se o prioritu.
 • Automatické pročišťování fór. Veškerá témata na která nebylo reagováno po dobu delší než 60 dní budou automaticky archivována, po opětovné reakci dojde k oživení tématu a jeho přemístění zpět do původní sekce.
 • Možnost označovat uživatele v příspěvku. Pomocí @uživatel půjde označovat uživatele přímo v příspěvku. Daný uživatel následně obdrží notifikaci s informací o označení, v podstatě tak jak to funguje na Fcb. Např.
  Uživatelský avatar
  Admin
  i strator =>
  Uživatelský avatar
  Admin
  istrator
  . HOTOVO.
 • Zobrazování obrázků v příspěvcích v Lightboxu. Veškeré obrázky v příspěvcích (uploadnuté i z externího zdroje) širší než 600px, se budou automaticky ořezávat na šířku maximálně 600px, kdy po kliknutí dojde k jejich zobrazení v Lightbox galerii. HOTOVO.
 • Rozdělování části zisku fóra mezi komunitu. Přibližně 50% denního zisku fóra z reklamní a inzertní činnosti bychom v průběhu času chtěli rozdělovat mezi komunitu. Základní představa je zatím taková, že by v rámci fóra pro registrované členy fungoval jakýsi krypto faucet, který by v náhodných intervalech při surfování stránkou v průběhu dne uvolňoval určitý počet Satoshi, až do vyčerpání každodenního budgetu, čímž by byly členové odměněni podle míry aktivity.
Naposledy upravil(a) payout dne čtv 04. črc 2019 16:28:30.

Jste na tomto fóru poprvé? Pak by vás možná mohla zajímat tato stránka.
V rámci tohoto fóra platí jistá pravidla. Najděte si prosím minutku k jejich pročtení.

Obrázek

Toto diskusní vlákno bylo dohromady přečteno 42 762x a obsahuje celkem 24 reakcí.

Musíte být registrovaným členem tohoto fóra a přihlášeni ke svému účtu,
abyste si mohli zobrazit všechny reakce u tohoto diskusního vlákna.


Registrací získáte možnost:

Číst celá diskusní vlákna na tomto fóru.
Účastnit se diskusí a zakládat nová diskusní vlákna.
Chatovat a psát soukromé zprávy ostatním členům tohoto fóra.
Obchodovat s ostatními členy tohoto fóra v Tržnici.
Sbírat PAYOUT CASH a směňovat jej za skutečné peníze.
Hrát s ostatními členy fóra hry o PAYOUT CASH.
A mnoho dalšího...
Registrace i členství na tomto diskusním fóru je a vždy bude ZDARMA.
Jsme zarytými odpůrci SPAMu a proto členy naší komunity zásadně neobtěžujeme nevyžádanými zprávami.
Registrací u nás se nemusíte obávat SPAMu.


Registrovat Přihlásit se

 

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

22zdenio22 (1),
Uživatelský avatar
TiborAlMalik (1),
master007 (1),
Uživatelský avatar
MikyLy (1),
Stefan8888 (1),
pisisin (2),
Uživatelský avatar
elis09 (1),
miloscz (2),
Vawa2 (1),
newpt (1),
Uživatelský avatar
voshi (3),
Uživatelský avatar
payout (355),
strachan (1),
Uživatelský avatar
TnT (13),
Uživatelský avatar
petr.novotny (1),
Kreur (3),
xdatalive (2),
TuxCZ (1),
kuuba22 (1),
Michael (1),
Uživatelský avatar
Standovka (1),
grexrinn (1),
Uživatelský avatar
peto9110 (1),
samsonbronislav (1),
Zojko@ (1),
jiří.novotný (1),
storm (1),
bubula (1),
Prophion (1),
Uživatelský avatar
tomisekc (2),
Uživatelský avatar
Wire (1),
Beňisss (1),
Uživatelský avatar
Phillipe (9),
Uživatelský avatar
Tronda (1),
Dragon_Rider242 (25),
FlaneCZ (2),
grabo (15),
Uživatelský avatar
Herakles (33),
Uživatelský avatar
neexus (3),
Cortez18 (1),
tom45 (1),
Toncek84 (2),
BloodyMary (2),
hanny (1),
Uživatelský avatar
kajak (3),
kaprthomas (2),
112tomas (3),
tonda2 (2),
Uživatelský avatar
martin5 (13),
ShaggyXO (1),
marekfleisi (1),
jana (3),
SatoshiFX (3),
Uživatelský avatar
Alastaircz (2),
Uživatelský avatar
leakpeak (3),
markys (3),
Uživatelský avatar
Legend (1),
Jimmysil (2),
bobalka (1),
lahy (1),
x.misty (1),
Uživatelský avatar
wolverine (3)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti