Clicky

Jsme největší československé diskusní fórum zaměřené na online podnikání, investice, kryptoměny a další formy internetového výdělku.

 
Uživatelský avatar
PayoutCZ
Administrátor fóra
Autor tematu
Příspěvky: 107
Registrován: stř 18. led 2017 19:30:08
Poděkování: 3 | 20
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 1 (100% Pozitivní)

Jak označit příspěvek jako VYŘEŠENO, SCAM nebo poděkovat za příspěvek?

stř 03. kvě 2017 20:14:45

Ahoj,

Každý příspěvek má v pravém horním rohu tlačítka, které umožňují s daným příspěvkem nebo tématem manipulovat. Nachází se zde také tlačítka pro možnost označit téma jako vyřešené, SCAM a nebo poděkovat autorovi za dané téma. Tyto možnosti jsou dostupné pouze pro autora tématu.

Jako vyřešené je možné označit všechna témata ve fórech tržnice a pár dalších fórech mimo tržnici, hodí se to například v případě úspěšně ukončeného prodeje/nákupu nebo ve chvíli, kdy téma již splnilo svůj účel.

Jako SCAM (=podvod), je možné označit téměř všechna vlákna na fóru, především pak témata ve fórech, kde dochází k propagaci projektů. Označit téma jako SCAM a varovat tak ostatní je možné v případě, jakmile přestane daná společnost vyplácet, začnou se tam objevovat nějaké vážné problémy, u kterých to nevypadá na zdárné vyřešení a další obdobné situace. Po označení tématu dojde k automatickému vložení příspěvku oznamujícímu toto označení a přesunu tématu do fóra SCAMs.

Důležité! Ve fóru SCAMs není možné přímo zakládat nová témata, pakliže tedy chcete označit nějaký projekt, který ještě na fóru není za SCAM a chcete varovat ostatní potom je nutné založit mu nové téma v příslušné sekci fóra (podle typu projektu) a následně jej označit jako SCAM pomocí tlačítka k tomu určenému, tím dojde k jeho automatickému přemístění do fóra SCAMs.

Obrázky níže ukazují přesné umístění těchto tlačítek.
Přílohy
vyrpod.png
vyrpod.png (2.45 KiB) Zobrazeno 19752 x
vyrpod.png
vyrpod.png (2.45 KiB) Zobrazeno 19752 x
scambtn.png
scambtn.png (3.18 KiB) Zobrazeno 19752 x
scambtn.png
scambtn.png (3.18 KiB) Zobrazeno 19752 x
Naposledy upravil(a) PayoutCZ dne úte 09. kvě 2017 23:47:09.

Jste na tomto fóru poprvé? Pak by vás možná mohla zajímat tato stránka.
V rámci tohoto fóra platí jistá pravidla. Najděte si prosím minutku k jejich pročtení.

Obrázek
 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MSN [Bot] a 1 host