Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště máte možnost udělovat Vaší protistraně hodnocení?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

Kaplan007
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

rightrise.com

pát 20. led 2017 20:44:47

Narazil jsem na tento zajímavý Hyip. Přemýšlel jsem, jestli projekt zařadit do sekce Investiční fondy (vysvětlím níže), ale je to Hyip.

Co o sobě říká společnost:

"Naše společnost, Right Rise LTD, má soukromou kontrolu rychlostních limitů na veřejných cestách po celém Spojeném Království s nejmodernějším technickým vybavením. I přes stanovené velmi vysoké pokuty za překročení rychlosti ve Spojeném Království – počet těchto přestupků stoupá každým rokem, protože stoupá i počet aut. My pomáháme řídit situaci na cestách nahráváním všech přestupků ohledně rychlosti sofistikovanými radary. Podepsali jsme kontrakt se státem, takže dostáváme kompenzaci 40 % z celkového objemu pokut.
Velká Británie je stát s jedním z největších ekonomických růstů na světě. Je tady konstantní rekonstrukce existujících cest a každoroční rekonstrukce nových dálnic a cest, což může vylepšit transportní logistiku a zvýšit ekonomický benefit z používání vozidel ve všech místech ekonomiky Spojeného Království."

Jak celý systém funguje:

Princip je velice jednoduchý. Koupíte "akcie" - 1 "akcie" stojí 30 USD a z té máte příjem po celou životnost projektu. Příjem se pohybuje od 1% do 3% za den (v posledních dnech něco málo přes 1%), což je hodnota, při níž se dá projekt dlouhodobě držet. Stránky jsou přehledně a pěkně udělané, lokalizace do mnoha světových jazyků (KOMPLETNĚ V CZ), což je důkaz, že se někdo stará. Platit a vybírat se dá na všechny možné elektronické peněženky a BTC. Výběry od 1 USD / 1 EUR / 0,002 BTC / 100 RUB - vše INSTANT.

Při jakémkoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat, ale v projektu jsem nový. Brzy snad nahodím proof výběru.

Registrace ZDE
Naposledy upravil(a) Kaplan007 dne pát 10. úno 2017 12:02:35, celkem upraveno 1 x.

Reklama

Kaplan007
Autor tematu

Re: rightrise.com

sob 21. led 2017 20:53:52

20.1.2017 koupeny 2 akcie (60 USD)

21.1.2017 první výběr 1,13 USD INSTANT!

nice

Kaplan007
Autor tematu

pon 06. úno 2017 22:30:19

Stále platby instant.

pavel.Šimánek

stř 15. úno 2017 14:44:30

Zdravím,

podle mě je celý koncept svou logikou postavený na hlavu. Myslíte, že by se stát dělil o tak lukrativní byznys jakým je kasírování řidičů? A pokud ano, že by na tom nechal vydělat obyčejné lidi? Ani jedna varianta se mi nezdá ani trochu pravděpodobná..Nicméně o projektu jsme napsal obsáhlejší recenzi kterou můžete najít zde a přečíst si více zajímavých poznatků..

Jak se dopracovat ke stabilním výdělkům na internetu pomocí affiliate marketingu nebo jiných metod popisuji na mém blogu http://vydelky-online.cz

leakpeak
Poděkování: 6 | 5

stř 15. úno 2017 14:56:49

jj to je určitě letadlo, ale tak víš jak, každé letadlo nějakou tu pohádku o zhodnocování mít musí, jak jinak by nalákali lidi, kteří by jinak do letadla vložit nechtěli, ale tak jako hra je to dobré a zdá se že je to poměrně dost rozjeté, peněz v tom bude asi také dost, tímpáděm to nějaký ten pátek může ještě třeba jet, já v tom jsem od samého začátku a původní vklad už mám zpět a jedu si pěkně do plusu :)

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)

pavel.Šimánek

stř 15. úno 2017 15:24:19

Pravda že tahle pohádka je opravdu originální :) 
Jestli si je každý, kdo do takového projektu peníze vloží vědom toho, že jde o letadlo a že o své peníze s největší pravděpodobností přijde, je to každého věc. Ale pokud někdo rekrutuje ostatní s pohádkami o tom, jak rychle, bezpečně a bezpracně zbohatne, to už košér není.
Pokud si nastoupil na začátku, věřím že se ti vklad splatil a už jdeš do plusu. Otázka je, jak dlouho se bude reálně vyplácet, protože s každou výplatou se krátí životnost projektu :) (pokud jde o ponzi, pyramidu, nebo letadlo)

Jak se dopracovat ke stabilním výdělkům na internetu pomocí affiliate marketingu nebo jiných metod popisuji na mém blogu http://vydelky-online.cz

Kaplan007
Autor tematu

úte 28. úno 2017 21:08:43

Smozřejmě, že je to ponzi. Překvapuje mě, že stále potkávám spousty lidí, kteří těm pohádkám věří. Žádné radary nemají, natož smlouvy s nějakým státem. Jediný podobný projekt, u kteréhop jsem ochotný alepoň z čísti připustit, že se něčím možná vzdáleně zabývá je recyclix. A i tam mám velmi velké obavy. Nicméně cením si toho, že si dají alespoň práci s tím, aby vymysleli nějaký koncept.

Hlavní výhody Rightrise: Mají poměrně nízký denní zisk (většinou kolem 1,2%, jednou týdně přes 2%), což může být udržitelné v pohodě rok i déle, podpora komunikuje téměř okamžitě, mají lokalizace do spousty jazyků (i snaha se cení), platby automatické instant.

A samozřejmě se držte základního pravidla: Investujte peníze, o které jste ochotni přijít. :) A také jedno mé soukromé pravidlo - vybírat každý den, každý výběr může být poslední.

Kaplan007
Autor tematu

pon 06. bře 2017 16:05:36

SCAM - přišel dříve než jsem čekal, takhle to holt chodí :)