Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Kaplan007
Autor tematu
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. pro 2016 19:13:06
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

rightrise.com

pát 20. led 2017 20:44:47

Narazil jsem na tento zajímavý Hyip. Přemýšlel jsem, jestli projekt zařadit do sekce Investiční fondy (vysvětlím níže), ale je to Hyip.

Co o sobě říká společnost:

"Naše společnost, Right Rise LTD, má soukromou kontrolu rychlostních limitů na veřejných cestách po celém Spojeném Království s nejmodernějším technickým vybavením. I přes stanovené velmi vysoké pokuty za překročení rychlosti ve Spojeném Království – počet těchto přestupků stoupá každým rokem, protože stoupá i počet aut. My pomáháme řídit situaci na cestách nahráváním všech přestupků ohledně rychlosti sofistikovanými radary. Podepsali jsme kontrakt se státem, takže dostáváme kompenzaci 40 % z celkového objemu pokut.
Velká Británie je stát s jedním z největších ekonomických růstů na světě. Je tady konstantní rekonstrukce existujících cest a každoroční rekonstrukce nových dálnic a cest, což může vylepšit transportní logistiku a zvýšit ekonomický benefit z používání vozidel ve všech místech ekonomiky Spojeného Království."

Jak celý systém funguje:

Princip je velice jednoduchý. Koupíte "akcie" - 1 "akcie" stojí 30 USD a z té máte příjem po celou životnost projektu. Příjem se pohybuje od 1% do 3% za den (v posledních dnech něco málo přes 1%), což je hodnota, při níž se dá projekt dlouhodobě držet. Stránky jsou přehledně a pěkně udělané, lokalizace do mnoha světových jazyků (KOMPLETNĚ V CZ), což je důkaz, že se někdo stará. Platit a vybírat se dá na všechny možné elektronické peněženky a BTC. Výběry od 1 USD / 1 EUR / 0,002 BTC / 100 RUB - vše INSTANT.

Při jakémkoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat, ale v projektu jsem nový. Brzy snad nahodím proof výběru.

Registrace ZDE
Naposledy upravil(a) Kaplan007 dne pát 10. úno 2017 12:02:35.

 
Kaplan007
Autor tematu
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. pro 2016 19:13:06
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: rightrise.com

sob 21. led 2017 20:53:52

20.1.2017 koupeny 2 akcie (60 USD)

21.1.2017 první výběr 1,13 USD INSTANT!

nice

 
Kaplan007
Autor tematu
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. pro 2016 19:13:06
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: rightrise.com

pon 06. úno 2017 22:30:19

Stále platby instant.

 
Uživatelský avatar
pavel.Šimánek
Nový člen fóra
Příspěvky: 4
Registrován: stř 15. úno 2017 14:15:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: rightrise.com

stř 15. úno 2017 14:44:30

Zdravím,

podle mě je celý koncept svou logikou postavený na hlavu. Myslíte, že by se stát dělil o tak lukrativní byznys jakým je kasírování řidičů? A pokud ano, že by na tom nechal vydělat obyčejné lidi? Ani jedna varianta se mi nezdá ani trochu pravděpodobná..Nicméně o projektu jsme napsal obsáhlejší recenzi kterou můžete najít zde a přečíst si více zajímavých poznatků..

Jak se dopracovat ke stabilním výdělkům na internetu pomocí affiliate marketingu nebo jiných metod popisuji na mém blogu http://vydelky-online.cz
 
Uživatelský avatar
leakpeak
Příspěvky: 170
Registrován: stř 08. úno 2017 17:33:16
Poděkování: 8 | 10
PAYOUT CASH:  86,50
Hodnocení: 0

Re: rightrise.com

stř 15. úno 2017 14:56:49

jj to je určitě letadlo, ale tak víš jak, každé letadlo nějakou tu pohádku o zhodnocování mít musí, jak jinak by nalákali lidi, kteří by jinak do letadla vložit nechtěli, ale tak jako hra je to dobré a zdá se že je to poměrně dost rozjeté, peněz v tom bude asi také dost, tímpáděm to nějaký ten pátek může ještě třeba jet, já v tom jsem od samého začátku a původní vklad už mám zpět a jedu si pěkně do plusu :)

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)
 
Uživatelský avatar
pavel.Šimánek
Nový člen fóra
Příspěvky: 4
Registrován: stř 15. úno 2017 14:15:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: rightrise.com

stř 15. úno 2017 15:24:19

Pravda že tahle pohádka je opravdu originální :) 
Jestli si je každý, kdo do takového projektu peníze vloží vědom toho, že jde o letadlo a že o své peníze s největší pravděpodobností přijde, je to každého věc. Ale pokud někdo rekrutuje ostatní s pohádkami o tom, jak rychle, bezpečně a bezpracně zbohatne, to už košér není.
Pokud si nastoupil na začátku, věřím že se ti vklad splatil a už jdeš do plusu. Otázka je, jak dlouho se bude reálně vyplácet, protože s každou výplatou se krátí životnost projektu :) (pokud jde o ponzi, pyramidu, nebo letadlo)

Jak se dopracovat ke stabilním výdělkům na internetu pomocí affiliate marketingu nebo jiných metod popisuji na mém blogu http://vydelky-online.cz
 
Kaplan007
Autor tematu
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. pro 2016 19:13:06
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: rightrise.com

úte 28. úno 2017 21:08:43

Smozřejmě, že je to ponzi. Překvapuje mě, že stále potkávám spousty lidí, kteří těm pohádkám věří. Žádné radary nemají, natož smlouvy s nějakým státem. Jediný podobný projekt, u kteréhop jsem ochotný alepoň z čísti připustit, že se něčím možná vzdáleně zabývá je recyclix. A i tam mám velmi velké obavy. Nicméně cením si toho, že si dají alespoň práci s tím, aby vymysleli nějaký koncept.

Hlavní výhody Rightrise: Mají poměrně nízký denní zisk (většinou kolem 1,2%, jednou týdně přes 2%), což může být udržitelné v pohodě rok i déle, podpora komunikuje téměř okamžitě, mají lokalizace do spousty jazyků (i snaha se cení), platby automatické instant.

A samozřejmě se držte základního pravidla: Investujte peníze, o které jste ochotni přijít. :) A také jedno mé soukromé pravidlo - vybírat každý den, každý výběr může být poslední.

 
Kaplan007
Autor tematu
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. pro 2016 19:13:06
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: rightrise.com

pon 06. bře 2017 16:05:36

SCAM - přišel dříve než jsem čekal, takhle to holt chodí :)

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
Herakles (7),
spiders1414 (1),
Norny (2),
Fenix (3),
Toncek84 (3),
Uživatelský avatar
Tronda (1),
Kaplan007 (7),
astrand (1),
grabo (3),
Jjirkafranek (1),
marekfleisi (3),
BloodyMary (2),
Karel58 (1),
Uživatelský avatar
payout (4),
Uživatelský avatar
pavel.Šimánek (6),
Uživatelský avatar
leakpeak (2),
Uživatelský avatar
Phillipe (1),
dumbasa (1),
lahy (1),
elwood (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů