Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Nostrum
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14. říj 2017 16:26:34
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Bitconnect - bitconnect.com

sob 14. říj 2017 17:07:58

Bitconnect nabízí vlastní měnu (již od listopadu 2016), jejíž cena v dlouhodobém horizontu stále stoupá (https://coinmarketcap.com/currencies/bitconnect/) a umožňuje měnu spořit či investovat. Zhodnocení se pohybuje okolo 1% denně (minimální vklad je 100$ v bitcoinech a při větších vkladech je procento zhodnocení vyšší). Bitcoiny lze do bitconnect peněženky převést např. z coinbase.

Výdělky jsou dosaženy pomocí bota, který využívá volatilitu bitcoinu a automaticky provádí obchody. Utržené zisky jsou vám okamžitě k dispozici, nicméně původně vložené peníze zůstávají po dobu 120 - 299 dní nedostupné. Bitconnect Coin patří v komunitě mezi nejperspektivnější měny se zajímavou možností výdělku, ale jako v ostatních případech doporučuji nejprve zjistit si informace z více různých zdrojů a nezapomínat, že i zde se jedná o rizikovou investici.

Děkuji, pokud pro registraci použijete můj ref. link: https://bitconnect.co/?ref=Nostrum
Do tématu se můžete podělit se svými názory, dotazy nebo zkušenostmi.
Naposledy upravil(a) Nostrum dne sob 14. říj 2017 17:10:09, celkem upraveno 2 x.

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host