Clicky

Věděli jste, že si na našem fóru můžete i vydělat? Registrací účtu získáváte možnost sbírat BTC odměny z našeho krypto faucetu!

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

emilly
Autor tematu
Poděkování: 1 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Jak daníte všechny tyhle internetový výdělky?

ned 23. dub 2017 18:45:44

AHoj, tak vnadpisu je to v podstatě všechno. Za minulý rok 2016 jsem si už všema temahle online podnikáníma a výdělkama přišla na slušnější peníze (v řádu disítek tisíc kaček), tak mám pocit, že by pomalu bylo potřeba řešit nějak daňové přiznání. DO zaměstnání samozřejmě také normální chodím, tak tyhle výdělky jsou skutečně jen jako přivýdělky ve volných chvílích, prostě bych vše však chtěla mít v pořádku. Pokud by mě někdo mohl trošku navést jak se to daní, co a jak se dělá, jestli to musím tohle udělat já sama (podat daňové přiznání na FU) a nebo mi to může nějak udělat firemní mzdová účetní v práci v rámci nějak svojí pracovní náplně. Každopádně díky za všechny odpovědi a za rady.

Reklama

Herakles
Poděkování: 1 | 2
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Jak daníte všechny tyhle internetový výdělky?

čtv 11. kvě 2017 19:51:51

přesně tak, v tuto chvíli nejlepší volba -  BTC, když už nám ten Bitcoin pěkně stoupá :)