Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Uživatelský avatar
Efis9
Autor tematu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 09. led 2017 23:17:29
Poděkování: 1 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

BTCInvestents

pon 09. led 2017 23:41:54

Poměrně nový a rychle se rozjíždějící matrix projekt BTCInvestments ve kterém odměny dostáváte přímo na svou peněženku.
V tomto programu nic nejde firmě, odměny si členové posílají mezi sebou. Jedná se o sytém podobný megaspooler, tedy fungující na základě darů.
Již žádné obavy, jestli program platí! Zde dostanete zaplaceno vždy. Jediné co musíte udělat je, sehnat si dva lidi, kteří udělají to samé.
Vstup je jen pouhých 0.002 BTC, což je jen asi $1.8! Vydělat lze až 16 BTC, což je asi $14 400!
Můžete mít neomezeně účtů z jedné IP. Budete potřebovat jiné username, e-mail a BTC adresu. BTC adresa je potřeba přímo z blockchain.
Od mého sponzora jsem dostala radu, že je dobré vytvořit si v projektech, jako je tento, účty dva. Vždy jeden napravo a jeden nalevo. Je to proto, že pokud jedna půjde lépe, budete v ní mít svoje "želízko v ohni".
Zaregistrujte se nyní zde: https://btcinvestments.co.za/ref/93c175a9a8 (1 větev)
Zaregistrujte se nyní zde: https://btcinvestments.co.za/ref/6192afa0a9 (2 větev)

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host