Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
hanny
Autor tematu
Příspěvky: 39
Registrován: úte 11. bře 2014 13:37:32
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

2dollarwave - www.2dollarwave.com

pát 08. zář 2017 12:59:45

Nově spuštěný program, který se těší velkému zájmu celosvětově. Jmenuje se 2dollarwave. Je to program MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT ÚPLNĚ ZDARMA! To je opravdu pecka, proto je tento program jedinečný svého druhu. Každý den máte k dispozici 13 – 20 reklam, které můžete během 10 vteřin zhlédnout, a za to se vám načítají drobné peníze. Reklamy bývají až několikrát denně. A to ještě není všechno.

Z jedné IP adresy mohou být až 3 účty (pokaždé jiný nick a jiný gmail). 

Výhodná strategie:
Na svůj hlavní účet, na svůj vlastní link si pak vytvoříte další dva účty. Takže si klikáte na všech 3 účtech PTC reklamy současně. A vše je zdarma!

Jakmile máte v hlavním účtu v balanci 2 dolary, koupíte si upgrade, který vám zajistí pozici v matrixu. Kliknete na UPGRADE, vyberete Balanc a zaplatíte (Payza, BTC, Payeer, Perfect Money, Solid Trust pay). Jako upgradovaný člen na tomto účtu již nebudete moct klikat, ale stále můžete klikat na svých dvou dalších dvou účtech. Na váš hlavní účet přičítá 25% z každého prokliku. Nevyděláváte tedy na sponzora, ale sami na sebe! Tohle vám opravdu nedá žádný jiný program!!!

To samé pak uděláte i na těchto dvou účtech, jakmile budete mít naklikány 2 usd, opět si zakoupíte pozici v matrixu a máte ihned své dva přímé referály! Není třeba shánět lidi! Mezitím aktivně pracují i sponzoři nad vámi, takže se vám stane, že vám tam spadnou lidé, které ani neznáte.

Stránky jsou velmi pěkně udělané, vše je srozumitelné vysvětleno, také, jak si zadat reklamu na své další programy nebo jak právě tento program, aktivně, či pasivně propagovat.

Tento program je součástí konceptu DRAMTEAM BUILDING, kdy můžete vydělávat v několika ověřených programech najednou, aniž by vás to muselo stát peníze ze své vlastní kapsy, protože se s vámi sponzor podělí o provize!!!
registrace: http://www.2dollarwave.com/?hanny
Naposledy upravil(a) hanny dne pát 08. zář 2017 13:00:12, celkem upraveno 1 x.

 
Reklama
 
hanny
Autor tematu
Příspěvky: 39
Registrován: úte 11. bře 2014 13:37:32
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: 2dollarwave - www.2dollarwave.com

pon 11. zář 2017 10:39:48

Pozor! Neoficiální zprávy z dnešního rána: vzhledem k tomu, že se opět podvádělo s účty (jeden člen měl až 30 účtů z jedné IP adresy), admin vydal omezení 1IP adresa -1 člen = 1 účet!!!! Neklikejte teď na svých podúčtech, (mohla by hrozit blokace těch účtu), dokud k tomu nebudeme mít další zprávy!!! Děkujeme za pochopení.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host