Věděli jste, že i na finančním letadle (HYIPu) nebo matrixu je možné vydělat?

Krypto faucet Payout.cz
Připravujeme zatím asi největší novinku, která se zde na fóru udála - možnost pro aktivní členy si vydělat a s tím pro potřeby tohoto fóra spojená integrace velice jednoduché BTC peněženky umožňující provádět transakce mezi členy fóra. Případné náměty a nápady jsou samozřejmě vítány, více viz: [PŘIPRAVUJE SE] KRYPTO FAUCET PAYOUT.CZ
 
cipppis
Autor tematu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 01. říj 2015 19:49:47
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Swiss club+Swiss club nadace

čtv 01. říj 2015 21:13:28

Swiss club-- vám nabízí dlouhodobou investici se 100% ročně,nejedná se o letadlo,nemusíte shánet lidi.je to svýcarská firma,která peníze zhodnocuje ve stavebnictví,pozemcích,zlatě,bankách a léčiv.je zde jasné kolik a za jak dlouho vyděláte.Procenta vám chodí denně v poměrné části cca 0.28 % denně+ získáváte další procenta za výší vašich podílů klubu.koukněte na obrázek kolik mám podílů a kolik mi to dá,at máte představu.
sc.jpg


investice-- minimalní investice je 80 euro a vydělá vám 80 000 eur za deset let,po nákupu podílů v kaceláři vám přijde mail z instrukcemi k zaplacení,vyberte ceskou banku a jako VB napiste číslo obědnávky.Máte na zaplacení cca 2 týdny.
výplaty--- požádat o výplatu můžete kdykoliv a chodí vám též na bankovní učet.Při vysoké investici a vyplate žádáte o výplatu garantora clubu,návod mate v kanceláři.Ano club má garantora,takže kdyby čirou náhodou jste nedostali peníze z clubu,vyplatí vás garantor.
sms-- pokud chcete,zadate v profilu cislo sms a každé pondělí vám přijde zdarma informační sms o stavu učtu.
doporučení- nejedná se o letadlo ale doporučitel získavá nárok na 10% ročně ze všech peněz co jeho lidé vlastní,vypláceno týdně.čili 10% ze rozdělí na 52 časti a každý patek vám přijde jedna část a logicky peníze všech členů rostou ,takže i vaše tydenní vyplaty.Swiss club nadace-v prosinci 2016 vznikne nadace,kam můžete s podíly vstoupit a získat tak doživotní dedičnou rentu.renta se bude odvijet od počtu vašich podílu a bude činit polovinu z toho s čím tam vstoupíte.např.-vstoupíte se 500 podíly/4000 eur/ a vaše renta bude 2000 eur ročně po celé generace,s tím ze kazdy rok bude vetší.
jak je to možné--všechny peníze členů nadace veme a bude je zhodnocovat,poté vše vezme,půlku dá členům a další půlku zas zhodnocuje,takže zisk je vetší a renta taky.


Na stránce http://swissmember.net jsou podmínky,novinky atd.je to veřejná stránka.

registrace--kliknete na stránce na registrace a presmeruje vas to na stránku pro cleny https://cryptodat.com/swissclub kde již zadate udaje a přezdívku sponzora--zadejte prosímvás přezdívku cipppis


Vyplácí spolehlivě,dukaz zde

ge 3.JPG


ge 2.JPG

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host