• Advertisement

Myfxmoney.com

0,1 - 5% denně

Investiční společnosti a fondy splňující určitá kritéria, nabízející reálný obchodní model i zhodnocení. Je pravděpodobné, že se nejedná o ponzi nebo letadla.

Kolik máte k 15.02.2016 v tomto fondu investováno?

Do 1 000 USD
6
35%
1 001 - 5 000 USD
4
24%
5 001 - 10 000 USD
5
29%
Nad 10 000 USD
2
12%

Celkem hlasů : 17

Myfxmoney.com

Příspěvekod enzo » ned 14. říj 2012 10:32:58

Nová stránka plná informací o fondu, denně aktualizovaná: zde
Investiční fond, nabízí zhodnocování peněz na forexu. Na zhodnocení fondu se můžete podívat zde. Funguje od roku 2009, zatím bez problémů.
Akceptuje: PayPal a nově i bankovní účet.
Příjímá jak Dolary, tak Eura
První minimální vklad je 100$, každý další je dle vašeho uvážení. Přes bú minimálně 300 euro.
Výplaty jsou prováděny ručně, do 14 dní od požádání. Je možné požádat i o předčasný výběr, který je zpoplatněn 25$, protože manažeři musí uzavřít pozice na burze.
Zisk se dělí na 50% pro investora, 45% pro majitele fondu a 5% je refferal komise.
Pokud vložíte více, jak 3000$ a napíšete do fondu, zisk se poté dělí na: 60% pro investora, 35% pro majitele a 5 % refferal komise.
Refferal komise každý den získáte 5% z toho, co váš refferal vydělal.
Registrace
V případě zájmu mě kontaktujte. Dohodneme se na reffbacku.

╔════════════════════════════╗
DOPLNĚNO MODERÁTOREM
╚════════════════════════════╝

Fond ukončil ke dni 15.02.2016 svou činnost z důvodu zahájení 
přestupkového správního řízení ze strany ČNB s provozovatelem
fondu pro nepovolené nabízení a poskytování investičních služeb.

Průběžně s dalším vývojem situace budeme tento první příspěvek
aktualizovat s posledními informacemi.

Facebookové skupiny pro investory:

Vyjádření ČNB k řízení s Myfxmoney/P. Kubou:

Rozhodnutí ČNB v řízení s Myfxmoney/P. Kubou (Sp/2015/38/573):
  • Bude doplněno.

Noviny, články, media & další materiál:

Statistika
Vytvořeno podle vyjádření investorů z výše uvedených fb skupin.

• Počet doposud potvrzených investorů:
    45
  • Celková doposud potvrzená suma zůstatků (vklady + výnosy) k 15.02.2016:
    cca 8 mil. Kč
  • Průměrný zůstatek na osobu:
    cca 175 tis. Kč
Naposledy upravil enzo dne úte 16. úno 2016 13:28:13, celkově upraveno 4
enzo
Junior

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod markys » ned 02. říj 2016 20:43:19

Žádné novinky.. ani info čnb stále mlčí, heslop stále nekomunikuje, na myfxmoney stále žádné nové informace. Podle nekoho jsem četl, že by to správní řízení nemělo trvat déle než rok, což by znamenalo že by to mělo být během pár měsíců už u konce, ale to je to otázka, protože šlo jen o spekulace. Každopádně pokud se ani po únoru 2017 nic nebude dít, tak je docela otázka co dál... a jestli vůbec jít do soudu, strašný pálky všechno s nejistým výsledkem. Bez advokáta asi těžko a když jsem četl ty advokátní tarify se sazbama jako 1000 / hodinu práce a jednání a to u těch nejlevnějších, jako bomba.
markys
Junior

Příspěvekod Mara » pon 03. říj 2016 12:34:53

Já se ptal na CNB a napsali mi jednaci cislo toho pripadu: Sp/2015/38/573 s myfxmoney, podle ni by to znamenalo ze spravni rizeni zacali ve skutecnosti (mozna v utajeni) nejak ze zacatku roku 2015 (Sp/rok/poradove cislo/573). 573 je kod spravniho odboru - 573 - odbor sankci. Tedy podle tohoto to spravni rizeni v nejake forme uz takovy rok a pul bezi. Podporuje to i ta informace na strankach CNB (https://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochra ... eyltd.html). Od chvile zverejneni toho prispevku se kolem toho evidentne zaclo neco dit.
Mara

Příspěvekod Mara » pon 03. říj 2016 12:40:22

Resil to nekdo nejak? Vyckavate? Pokud ano, do kdy mate v planu vyckavat, pokud by se spravni rizeni melo tahnout treba jeste rok. Jste s nekym nekdo v kontaktu ohledne toho? Radil se uz nekdo ohledne toho s pravnikem a pripadne jake rady dostal? Takovehle informace uplne chybi, na to kolik v tom bylo lidi mi to prijde ze je to vsem tak nejak fuk. A pokud se o to nejak zajima tak by to chtelo nejak ty informace, poznatky a kroky spolecne konzultovat. Na co vznikla ta facebookova skupina, kdyz tam stejne nikdo nic nepise, nezjistuje a nezajima se. Jsem tam jako investor a na rodil od jinych jak to tak vidim mam o ty prachy i trochu strach.
Mara

Příspěvekod w333 » pon 03. říj 2016 12:47:37

To hej. Ja som už na to nemal nervy tak som to predal užívateľovi ShaggyXO z tohto fora. Nakoniec sám by som s tým aj tak nič nerobil a prišiel by som o všetko... lepšie tak ako nič.
w333
Junior

Příspěvekod jana » pát 07. říj 2016 1:19:05

Mara píše: Radil se uz nekdo ohledne toho s pravnikem a pripadne jake rady dostal?

Já se radila s odborníkem, radu a informace které jsem dostala jsou takové, že pokud to prý provozovatel nezaplatí dobrovolně, tak samozřejmě jsou i jiné- právní - možnosti jak peníze získat s určitou šancí na úspěch, jako hlavní problém tam ale advokát se kterým jsem se bavila viděl hodně dlouhé soudní tahanice, především v případě pokud bude provozovatel naschvál v tom řízení dělat obstrukce, že pak to může jít i do několika let a s tím spojené poplatky na právní zastupování můžou jít bezproblémů do desítek tisíc korun... což když to vezmu za sebe byl pro mě impulz a prodala jsem ten vklad taky tomu shagimu, byla jsem jedna z posledních co to stihla chytnout ještě za 50% co nabízel, ale jakmile správní řízení skončí, provozovatel se nebude mít k činům, tak pak by mi zbyla možnost buď do toho nasypat dalších XX desítek tisíc korun na zastupování, soudy a x let čekat na nějaký výsledek a nebo to prodat úplně pod cenou, protože si nedělám iluze že pak ta hodnota toho půjde na možná 10,15% - jedna možnost horší než druhá.
jana
Nováček

Příspěvekod spiders1414 » pát 07. říj 2016 15:27:30

jana píše:
Mara píše: Radil se uz nekdo ohledne toho s pravnikem a pripadne jake rady dostal?

Já se radila s odborníkem, radu a informace které jsem dostala jsou takové, že pokud to prý provozovatel nezaplatí dobrovolně, tak samozřejmě jsou i jiné- právní - možnosti jak peníze získat s určitou šancí na úspěch, jako hlavní problém tam ale advokát se kterým jsem se bavila viděl hodně dlouhé soudní tahanice, především v případě pokud bude provozovatel naschvál v tom řízení dělat obstrukce, že pak to může jít i do několika let a s tím spojené poplatky na právní zastupování můžou jít bezproblémů do desítek tisíc korun... což když to vezmu za sebe byl pro mě impulz a prodala jsem ten vklad taky tomu shagimu, byla jsem jedna z posledních co to stihla chytnout ještě za 50% co nabízel, ale jakmile správní řízení skončí, provozovatel se nebude mít k činům, tak pak by mi zbyla možnost buď do toho nasypat dalších XX desítek tisíc korun na zastupování, soudy a x let čekat na nějaký výsledek a nebo to prodat úplně pod cenou, protože si nedělám iluze že pak ta hodnota toho půjde na možná 10,15% - jedna možnost horší než druhá.

Kdo je provozovatel? Provozovatel čeho?
Heslop již 8 měsíců nic neprovozuje. To, co se od února děje, provozuje ČNB. Když ČNB skončí se svím řízení, pak se teprve uvidí, jaká je situace a co se dá dělat.
Já sem své peníze svěřil Heslopovi, který mou důvěru neztratil. Zasáhla vyšší moc.
Proto nemám důvod žalovat Heslopa. Jestli je dúvod někoho žaloval, pak je to ČNB.
spiders1414
Silver

Příspěvekod jana » pát 07. říj 2016 15:31:06

provozovatel myfxmoney, tedy ten kdo za myfxmoney stojí, tedy heslop jinymi slovy a ano mluvila jsem o situaci kdy by ani po skončení řízení nebyla žádná reakce z jeho strany.
jana
Nováček

Příspěvekod Marv » pát 07. říj 2016 20:24:56

jano ten shagy už to nevykupuje prosimte? nebo co myslis tim ze jsi byla posledni co dostala polovinu. četl jsem jeho příspěvek na czemoney a píše tami něco o nějaké další spoupráci nevíš o tom něco nebo o co jde? jinak peníze ti poslal dopadlo to dobře, je na něj spolehnutí? Díky za odpovědi.
Marv
Nováček

Příspěvekod jana » pát 07. říj 2016 22:02:10

Vykupuje ale za méně % kdyžtak mu zkus napsat a domluvit se, docela se s ním jde domluvit, co vím tak prý dělal s lidma i jiné dohody než jen na okamžitém odkupu. Peníze přišly přesně podle dohody, jako to dodržuje do posledního písmene, takže po téhle stránce jsem spokojená.
jana
Nováček

Příspěvekod Merv » úte 25. říj 2016 19:42:49

Hohoho! Předčasný dárek k narozeninám. Svoje peníze zpět už jentak nezískáme: http://www.czemoney.com/forum/myfxmoney ... l#p1013621
Merv

Příspěvekod Forex3000 » stř 26. říj 2016 18:24:53

zadnej happy end? to je voskliva pohadka :P
►►►Forex4you◄◄◄ = Muj nejpouzivanejsi forex broker >> automaticky 80% refback z komisi
►►►Share4you◄◄◄ - Kopirujte obchody vybranych traderu, nebo nabidnete vase signaly za provizi!
Forex3000
Silver

Příspěvekod markys » stř 26. říj 2016 20:49:45

Tak na tohle jsme tu všichni čekali. Teď i ten největší optimista může přestat doufat. :D
markys
Junior

Příspěvekod Jღhnny Jღu » ned 30. říj 2016 16:48:09

neříkám žejeto tenhle případ ale jen pro zajímavost jakse dělají vyhlazené equity křivky na myfxbook
Jღhnny Jღu

Příspěvekod Jღhnny Jღu » ned 30. říj 2016 16:49:36

Jღhnny Jღu píše:neříkám žejeto tenhle případ ale jen pro zajímavost jakse dělají vyhlazené equity křivky na myfxbook

zapomněl jsem na odkaz :D
http://www.bluetrader.cz/podvodne-automaty/
Jღhnny Jღu

Příspěvekod Dolf Adolf » ned 13. lis 2016 14:33:11

tak co nejakej novinky ohlodne myfxmoney? resi se to nejako uz
Dolf Adolf

Příspěvekod Martiniac » stř 16. lis 2016 14:19:58

Ja mám nové informácie na správne konanie overené z dôveryhodného zdroja. Situácia je taká, že Kuba to správne konanie schválne predlžuje, spolupracuje s ČNB tak, aby sa konanie čo najviac natiahlo - predvolania ČNB vyzdvihuje v poslednej možnej termíny, odpovede poskytuje v najneskorší možné termíny, proti rozhodnutiam sa odvoláva v posledných dňoch lehôt a odvoláva sa aj vo chvíľach kedy všetky dôkazy svedčia proti nemu, nič v ruke nemá a odvolanie je tak len zbytočná strata času. Ktovie prečo to robí, osobne si myslím že pre to aby na to čo najviac ľudí zabudlo alebo to vzdalo, pretože kým to správne konanie beží tak nás všetkých môže lakovať a veľmi dobre vie že to ľudí riešiť nebudú. Vykľul sa z neho vážne seriózny človek.
Martiniac

Příspěvekod ShaggyXO » stř 16. lis 2016 15:14:56

Pokud by měl ještě někdo zájem postoupit pohledávku, tak je to stále ještě možné, podmínky jsou stejné jako dříve. Kdyžtak pište PM.
ShaggyXO
Junior

Příspěvekod Cabadaj » čtv 17. lis 2016 21:49:23

This is the end, hold your breath and count to ten...

Heslop ze zbavuje majetku, tohle je konec vážení, oujééé :D Je čas říct penízkům pápá, je čas říct penízkům pápá :D Doufám že jste se všichni pobavili tak jako já :D
Cabadaj

Příspěvekod markys » úte 22. lis 2016 19:43:06

pro některé to konec není :) já například postoupil pohledávku shaggymu a děkuji za to bohu, už je to v procesu :) takže někdo peníze dostane bohužel teda ne všichni
markys
Junior

Příspěvekod petrdlic » pát 09. pro 2016 2:18:34

ja vam hosi nevim ale pry nema zadnej majetek ani prachy myslim ze sme nalitli podvodnikovi bych rekl ze to ani nema cenu vymahat ledatak zajit na policajty ho udat to je tak cely
petrdlic

PředchozíDalší

Zpět na Investiční fondy