• Advertisement

Myfxmoney.com

0,1 - 5% denně

Investiční společnosti a fondy splňující určitá kritéria, nabízející reálný obchodní model i zhodnocení. Je pravděpodobné, že se nejedná o ponzi nebo letadla.

Kolik máte k 15.02.2016 v tomto fondu investováno?

Do 1 000 USD
6
35%
1 001 - 5 000 USD
4
24%
5 001 - 10 000 USD
5
29%
Nad 10 000 USD
2
12%
 
Celkem hlasů : 17

Myfxmoney.com

Příspěvekod enzo » ned 14. říj 2012 10:32:58

Nová stránka plná informací o fondu, denně aktualizovaná: zde
Investiční fond, nabízí zhodnocování peněz na forexu. Na zhodnocení fondu se můžete podívat zde. Funguje od roku 2009, zatím bez problémů.
Akceptuje: PayPal a nově i bankovní účet.
Příjímá jak Dolary, tak Eura
První minimální vklad je 100$, každý další je dle vašeho uvážení. Přes bú minimálně 300 euro.
Výplaty jsou prováděny ručně, do 14 dní od požádání. Je možné požádat i o předčasný výběr, který je zpoplatněn 25$, protože manažeři musí uzavřít pozice na burze.
Zisk se dělí na 50% pro investora, 45% pro majitele fondu a 5% je refferal komise.
Pokud vložíte více, jak 3000$ a napíšete do fondu, zisk se poté dělí na: 60% pro investora, 35% pro majitele a 5 % refferal komise.
Refferal komise každý den získáte 5% z toho, co váš refferal vydělal.
Registrace
V případě zájmu mě kontaktujte. Dohodneme se na reffbacku.


╔════════════════════════════╗
DOPLNĚNO MODERÁTOREM
╚════════════════════════════╝

Fond ukončil ke dni 15.02.2016 svou činnost z důvodu zahájení 
přestupkového správního řízení ze strany ČNB s provozovatelem
fondu pro nepovolené nabízení a poskytování investičních služeb.

Průběžně s dalším vývojem situace budeme tento první příspěvek
aktualizovat s posledními informacemi.


Facebookové skupiny pro investory:

Vyjádření ČNB k řízení s Myfxmoney/P. Kubou:

Rozhodnutí ČNB v řízení s Myfxmoney/P. Kubou (Sp/2015/38/573):
  • Bude doplněno.

Noviny, články, media & další materiál:

Statistika
Vytvořeno podle vyjádření investorů z výše uvedených fb skupin.

  • Počet doposud potvrzených investorů:
    45
  • Celková doposud potvrzená suma zůstatků (vklady + výnosy) k 15.02.2016:
    cca 8 mil. Kč
  • Průměrný zůstatek na osobu:
    cca 175 tis. Kč
Naposledy upravil enzo dne úte 16. úno 2016 13:28:13, celkově upraveno 4
enzo
Junior
Příspěvky: 30
Registrován: ned 14. říj 2012 10:11:20

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod Rumburack » pon 23. kvě 2016 22:38:06

Jasně že jo, je to celkem jednoduché, zajdeš tam, identifikují tě, pak tě vyslechnou, sepíšou to s tebou, zajistějí všechny důkazy (normálně stačí vzít sebou nějaký výpis z účtu o tom vkladu, nějaký screenshot té administrace od té investorské aplikace pokud máš, no prostě co najdeš) a hlavně je potřeba říct že chceš v případném trestním řízení, pokud by náhodou bylo a skutečně se tam ukázalo že je to nějaký průser, tak že chces uplatnit náhradu škody na pachateli, tedy aby ti vrátil ten vklad, to se ale stejně stane jen pokud se ukáže že v tom je něco nekalýho. Co je ale hlavní důvod tohodle, že policie má povinnost informovat o průběhu vyšetřování, tedy budeš pravidelně dostávat informace jak to probíhá, co se děje a podobně a ne jak to co jsem tu parkrat viděl v těch udajnych emailech od CNB, že žadny info davat nebudou... Ničeho se jinak bat nemusis, za 15 minut jsi ze sluzebny venku s protokolem v ruce, jak v tom mas penize tak se to muze jen hodit.
Rumburack

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod markys » ned 04. zář 2016 13:29:10

Tak jsem koukal že už web nejede, nejspíš tedy konec.
Uživatelský avatar
markys
Junior
Příspěvky: 47
Registrován: ned 21. dub 2013 17:43:44

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod schwarzschild » stř 07. zář 2016 20:09:08

Web je zase v provozu, no já bych s čnb moc nespolupracoval. Pro nás investory nic dobrého neudělá. Čím vyšší pokuta, tím hůř pro nás.
schwarzschild

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod Návštěvník » stř 07. zář 2016 20:10:54

schwarzschild píše:Web je zase v provozu, no já bych s čnb moc nespolupracoval. Pro nás investory nic dobrého neudělá. Čím vyšší pokuta, tím hůř pro nás.

Přístup logicky zrušili, aby investoři nemohli dát čnb kopie svých účtů, což je chytrý tah. Na czemoney je jasně heslopovo vyjádření že do konce správního vyjádření se na radu právníka nebude vyjadřovat, což je také chytrý tah.
Návštěvník

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod markys » stř 07. zář 2016 23:20:13

schwarzschild píše:Web je zase v provozu, no já bych s čnb moc nespolupracoval. Pro nás investory nic dobrého neudělá. Čím vyšší pokuta, tím hůř pro nás.


Podle mě pro investory to dopadne blbě tak jako tak a kdybych měl tipovat když by měl heslop na vyběr jestli zachranit sebe nebo investory ve věci ztrát a úhrad jakýchkoliv pokut, tedy na koho hodí povinnost platit, tak si vybere vždycky investory. To že fond dál nepojede je myslím velmi pravděpodobné a spory o výplaty alespoň vkladů se budou táhnout ještě hodně let po oficiálním ukončení řízení... A nemyslím že nějaká nespolupráce s ČNB je k něčemu platná, nedělaj tam blbci a uměj si dát 1+1 dohromady a podle různých metod a měřítek dojít k poměrně přesným číslům i když by jim nikdo nic neřekl. Což ale vzhledem k počtu investorů nehrozí. Nemluvě o tom že v případě oficiální výzvy je poskytnutí součinnosti povinné pod hrozbou pořádkové pokuty, takže to už si každý rozmyslí.

Návštěvník píše:Přístup logicky zrušili, aby investoři nemohli dát čnb kopie svých účtů, což je chytrý tah. Na czemoney je jasně heslopovo vyjádření že do konce správního vyjádření se na radu právníka nebude vyjadřovat, což je také chytrý tah.


Co se týče toho informačního embarga ze strany heslopa tak to taky moc nechápu, určitě by mu neuškodilo kdyby napsal že je to nazačátku, uprostřed nebo ukonce nebo něco podobného nebo cokoliv třeba jen nazdar jak se máte. Obecné informace nebo informace o tom že vůbec žije ještě nikdy nikomu neuškodily, v tomhle případě by naopak všem, včetně jeho pomohly. Nakonec měl svěřený peníze klientů na který teď kašle, což potvrdil vypnutým kontaktním formulářem na http://www.myfxmoney.com, takže se s ním teď už vážně není absolutně jak spojit, lidi se asi moc ptali tak to odstřihl. Tenhle přístup mu přinese jenom samý komplikace. Vím minimálně o 4 lidech co to nějakým způsobem řešili dál protože je už nebavilo takhle čekat ať už přes soud nebo policii a to nepočítám pár jedinců co svoje úmysly tady a jinde oznámili přímo veřejně. Nemluvě o desítkách nebo stovkách dalších naštvaných investorů co se k tomu veřejně vůbec nevyjadřujou.

Mám v tom už jen necelých 10 tisíc, nicméně mi tu jde spíš o ten princip jak s náma - investorama - klientama - zákazníkama - heslop jedná. Musím priznat ze kdybych tam měl větší peníze v řádech několika desítek nebo dokonce stovek tisíc, jak před pár lety, že bych to po takový době asi taky už nějak řešil jinak než jen čekáním bez jakýchkoliv informací. A není pochyb o tom že se tam určitě i takový lidi nacházej.

Heslop nejspíš obchodovat umí, ale to je asi tak všechno. PR mu ale absolutně nic neříká. Celý to měl dělat úplně jinak...jenže to se asi bál o svojí identitu...zato teď až cnb vyda rozhodnuti jeho identita stejne pujde do celyho sveta ale v negativnim svetle, protoze cnb vsechny pravomocny rozhodnuti zverejnuje.
Uživatelský avatar
markys
Junior
Příspěvky: 47
Registrován: ned 21. dub 2013 17:43:44

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod schwarzschild » pát 09. zář 2016 23:24:41

markys doporučil bych ti psychiatra
schwarzschild

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod markys » sob 10. zář 2016 15:25:32

schwarzschild: nevím proč. tu věc vidím jen realisticky spíš než idealisticky tak jako většina lidí, co jsou přesvědčeni o tom jak všechno bude v naprosté pohodě, jak kdyby nic... není to poprvé co jsem něčeho podobného svědkem...
Uživatelský avatar
markys
Junior
Příspěvky: 47
Registrován: ned 21. dub 2013 17:43:44

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod echo24 » čtv 15. zář 2016 10:10:28

Tak přecijen nové informace a "postup ve věci"... http://echo24.cz/a/ws9P8/podvodny-fond- ... di-miliony
echo24

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod DidooSVK » čtv 15. zář 2016 21:23:01

Tak toto je teda riadne v háji. Trestné oznámenie, polícia ... myslím že nejaká licencie je v tejto chvíli najmenší problém. Polícia bude riešiť veci ako nedovolené podnikanie, pranie špinavých peňazí, neplatenie daní prevádzkovateľa, možno navyše podvody všetkého druhu, keď do toho začnú hrabať do hĺbky. Z toho vážne začína pozerať kriminál. Hustý ...
DidooSVK

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod schwarzschild » pát 16. zář 2016 0:08:04

Žádný nový informace. Jenom sesmolený ubohý hovno od jedné aktivní soudružky z Karlovi univerzity, která ještě ani neumí číst.
schwarzschild

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod DidooSVK » pát 16. zář 2016 9:44:57

To hej. Ja nemyslím, ale štýl akým je ten článok napísaný, ale skôr fakty v ňom. Jasne z neho vyplýva, že to niektorí ľudia hlásili na policajtov, dali podnety, výpovede, doložili nejaké dôkazy, najskôr výpisy z účtov, emailovej komunikácie a ďalšie veci. A akonáhle je do toho zapojená polícia, tým skôr keď je tých trestných oznámení viac, tu navyše z ČR tak aj zo SR, potenciálna škoda v miliónoch, tak to pod stôl nezametou a tim je to riadne v háji pretože budú stále riešiť a preverovať aj ostatné veci, ktoré sú s tým heslopovím podnikaním spojené. Daňové úniky, povolenie všetkého druhu, prania špinavých peňazí (pretože čo viem tak žiadnu AML politiku nemal), a nakoniec aj tie podvody, pretože keď nezverejňoval auditovanej účtovnej uzávierky, tak ťažko niekto dohliadal na to či si tam bokom niekde neulejvá peniaze alebo to nakoniec vážne skryto všetko nešlo na princípe lietadla. Možno z Heslopa take budú chcieť urobiť exemplárny prípad pre potrestanie, zvlášť keď sa o to pomaly začínajú zaujímať media, aby tím dali vedieť že si každý občan svoj fond otvoriť nemôže a zostat nepostrestanym. Zvlášť keď do toho fondu bola zapojená široká verejnosť tak to nie je nič malého. V Bratislave som videl visieť na nejakom stĺpe leták lákajúce na investovanie do myfxmoney. Toto podľa mňa pre neho v živote nemôže skonči príliš dobre a za nejaké státisícové alebo miliónové pokuty bude moc byt možno rád.
DidooSVK

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod HeadSh3t » pát 16. zář 2016 19:18:32

Kdy už lidi konečně pochopí, že investování sebou nese vždy riziko ztráty investic? Asi nikdy co? :(

Když na tom tak přemýšlím, tak je mi ho celkem i líto :'(

Založil si hyip, aby trhnul nějakou tu kačku a teď po něm jdou soudy a policie. Samozřejmostí je, že aspoň on se zachoval jako hrdina a kryl svého kolegu, který v tom jel s ním. (Teda doufám)
HeadSh3t
Silver
Příspěvky: 107
Registrován: stř 23. črc 2014 20:21:39

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod ShaggyXO » sob 17. zář 2016 17:11:46

Zdravím lidi,
Měl bych nabídku pro investory, kteří by chtěli dostat částečně své peníze zpět již nyní s jistotou, bez rizika a na nic nečekat. Vzhledem k současné situaci fondu není vůbec jisté, zda fond ještě někdy pojede a zda nebo kolik z něj půjde vybrat bezproblémově tak jak to bylo možné před únorem 2016. Je velmi pravděpodobné, že fond nadále nebude fungovat a nárokovat si své peníze zpět bude možné pouze soudní cestou v rámci občanskoprávního případně trestního řízení. Což kromě dalších desetitisícových nákladů, poplatků a výdajů nese i velmi, velmi dlouhou čekací dobu v řádu měsíců a let. Nemluvě o dalších rizicích spojených například s udělením několika milionových pokut ze strany ČNB na provozovatele fondu, což by i nadále snížilo hodnotu všech investic a zhoršilo celkový dopad na investory.

Ve spojitosti s výše uvedeným bych tak chtěl případným zájemcům nabídnout možnost zbavení se výše popsaných rizik a to hotovostním odkupem Vaší investice. Jak by to vypadalo? Uzavřeme spolu smlouvu o postoupení pohledávky, ve které specifikujeme veškeré podrobnosti. Poskytnete mi všechny důkazy o Vašich vkladech a výběrech (potvrzení o provedených a přijmutých úhradách do/z myfxmoney - banka, paypal). Z celkové sumy, kterou takto dáme dohromady Vám následně okamžitě vyplatím 50% a to na bankovní účet, složenkou, hotově, jak se Vám to hodí. Tím pro Vás celá záležitost končí a máte po starostech. Vše je možné vyřídit i přes poštu.

Již jsem se takto úspěšně dohodl s velkým počtem investorů. Kontakt prosím zde do PM, na chatu a nebo do odděleného vlákna zde: koupim-prodam-cenny-papir-f122/odkoupim-vase-investice-v-myfxmoney-com-t4534.html#p21791.

Ps. Prosím aby na tento příspěvek reagovali pouze lidi, co mají seriozni zájem. Vážně nechci rozebirat OT.
Naposledy upravil ShaggyXO dne pát 23. zář 2016 1:57:18, celkově upraveno 2
ShaggyXO
Junior
Příspěvky: 15
Registrován: sob 17. zář 2016 16:32:16

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod Jindrich » ned 18. zář 2016 11:44:22

Zdar mam tam na vkladech od kterych mam doklady 150 tisic a mel bych zajem o ten odkup muzes mi napsat jak mam postupovat?
Jindrich

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod ShaggyXO » ned 18. zář 2016 11:45:30

Jindřich: Založ si tu účet a napiš mi do PM, nebo to rozeberem tu na chatu, jde o osobní a citlivé záležitosti tak bych to tu nerad rozebíral veřejně.
ShaggyXO
Junior
Příspěvky: 15
Registrován: sob 17. zář 2016 16:32:16

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod KubaHajek » pát 23. zář 2016 1:52:21

ShaggyXO píše:Zdravím lidi,
Měl bych nabídku pro investory, kteří by chtěli dostat částečně své peníze zpět již nyní s jistotou, bez rizika a na nic nečekat. Vzhledem k současné situaci fondu není vůbec jisté, zda fond ještě někdy pojede a zda nebo kolik z něj půjde vybrat bezproblémově tak jak to bylo možné před únorem 2016. Je velmi pravděpodobné, že fond nadále nebude fungovat a nárokovat si své peníze zpět bude možné pouze soudní cestou v rámci občanskoprávního případně trestního řízení. Což kromě dalších desetitisícových nákladů, poplatků a výdajů nese i velmi, velmi dlouhou čekací dobu v řádu měsíců a let. Nemluvě o dalších rizicích spojených například s udělením několika milionových pokut ze strany ČNB na provozovatele fondu, což by i nadále snížilo hodnotu všech investic a zhoršilo celkový dopad na investory.

Ve spojitosti s výše uvedeným bych tak chtěl případným zájemcům nabídnout možnost zbavení se výše popsaných rizik a to hotovostním odkupem Vaší investice. Jak by to vypadalo? Uzavřeme spolu smlouvu o postoupení pohledávky, ve které specifikujeme veškeré podrobnosti. Poskytnete mi všechny důkazy o Vašich vkladech (potvrzení o provedených úhradách, banka, paypal, atd...). Z celkové sumy, kterou takto dáme dohromady Vám následně okamžitě vyplatím cca 50-60% z této sumy (přesné procento je na individuální dohodě a konkrétních okolnostech), na bankovní účet, složenkou, hotově, jak se Vám to hodí. Tím pro Vás celá záležitost končí a máte po starostech. Vše je možné vyřídit i přes poštu.

Již jsem se takto úspěšně dohodl se 3 investory. Kontakt prosím zde do PM, na chatu a nebo do odděleného vlákna zde: koupim-prodam-cenny-papir-f122/odkoupim-vase-investice-v-myfxmoney-com-t4534.html#p21791.

Ps. Prosím aby na tento příspěvek reagovali pouze lidi, co mají seriozni zájem. Vážně nechci rozebirat OT.


Vykupujete ještě? Mám tam s kamarádem investováno dohromady částku kolem 10000 EUR a chtěli bychom vám ji prodat. Kolik bychom dostali a kdy? Děláte to asi na smlouvu, že?
KubaHajek

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod angelika » pát 23. zář 2016 1:59:49

Ahoj, taky bych měla zájem o ten odkup. Založím si účet a napíšu ti shaggyxo do zprávy. Nechci to tu veřejně rozebírat.
angelika

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod ShaggyXO » pát 23. zář 2016 11:36:30

KubaHajek Ano vykupuji. Cena odkupu se vypočte jako doložitelná suma vkladů - suma výběrů a z této částky pak vyplácím 50%. Peníze zasílám bez odkladu po podpisu smluvní dokumentace. A ano vše je smluvně podloženo. Napište mi PM s podrobnostmi, především o již zmíněných vkladech a výběrech a stanovíme spolu cenu odkupu.
ShaggyXO
Junior
Příspěvky: 15
Registrován: sob 17. zář 2016 16:32:16

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod ShaggyXO » stř 28. zář 2016 17:48:43

Již jsem téměř naplnil kapacitu, tak nabídka k odkupu trvá již jen do tohoto pátku, pak již nic kupovat nebudu. Vzhledem k administrativní náročnosti nepříjímám částky pod 200 EUR.
ShaggyXO
Junior
Příspěvky: 15
Registrován: sob 17. zář 2016 16:32:16

Re: Myfxmoney.com

Příspěvekod Forex3000 » ned 02. říj 2016 18:33:21

naky novinky? uz je rijen, cekal sem ze po prazdninach se neco zacne dit ohledne spravniho rizeni.. precejen trictvrte roku neni zas tak malo,,
►►►Forex4you◄◄◄ = Muj nejpouzivanejsi forex broker >> automaticky 80% refback z komisi
►►►Share4you◄◄◄ - Kopirujte obchody vybranych traderu, nebo nabidnete vase signaly za provizi!
Uživatelský avatar
Forex3000
Silver
Příspěvky: 139
Registrován: stř 16. led 2013 23:29:09

PředchozíDalší

Zpět na Investiční fondy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Who Visited this Topic?

30 users have visited this topic: 11816 (2), Administrator (16), Alastaircz (18), BloodyMary (7), Cheezy (1), Forex3000 (2), HeadSh3t (1), Herakles (9), Jirijiri (26), Kaplan007 (1), Marv (2), Phillipe (6), ShaggyXO (10), TheGrooziem (1), TnT (35), charlie.krásl (1), enzo (1), grabo (5), jana (4), kafkakladno (1), kryznik (1), lukasdvorak (1), markys (5), martin5 (2), milhaus52 (1), nufin (2), panchokitt (14), rapta (1), robert75 (1), w333 (1)